Довідковий центр RegToEvent

Як додати форму реєстрації на лендінг?

Для реєстрації ви можете використовувати кілька варіантів:

  1. якщо у вас передбачені різні типи квитків, розмістити на сайті блок з квитками де буде їх опис (чим вони відрізняються) та вартість. В такому випадку до кожного з типів квитка можна додати кнопку для переходу на форму.
  2. можна додати одразу саму форму реєстрації на сайті
  3. можете комбінувати обидва варіанти, крім того ще додати кнопки, які будуть вести на форму або на блок з описом квитків в різних частинах сайту. Чим більше закликів до дії в потрібних місцях – тим більша ймовірність, що людина перейде в реєстрацію.
item.image_url

Щоб додати форму реєстрації на ваш лендінг ви переходите в меню блоків сайту та обираєте потрібний блок - Форми Система запропонує вам на вибір 3 варіанти форм, а ви можете обрати ту, яка найбільше вам подобається: блок тарифів, веб-форма чи двокрокова форма реєстрації.

Така форма тягнеться з розділу налаштувань вашого заходу з меню "Форми" та всі тексти і підписи кнопок ви редагуєте саме там. В цьому блоці ви зможете лише відредагувати "Стилі" - тобто колір фону під формою.

item.image_url

Зверніть увагу

Ви можете обрати лише якийсь 1 варіант з цього блоку і вставити таку форму лише 1 раз! Продублювати цю є форму чи додати іншу на сайті система не дасть.


В той же час, нагадаю, що це не забороняє вам використати блок "Тарифи" чи розмістити додаткові форми за допомогою кнопок та зробити прямі переходи з кнопки на сторінку будь-якої форми реєстрації, щоб таким чином комбінувати різні візуальні варіанти.


В таких блоках ви самостійно налаштовуєте контент. Це можна зробити прямо тут поставивши курсор миші у відповідне місце, або ж перейти в меню «Контент», яке з'явиться якщо навести мишкою в лівий верхній куток блоку.

item.image_url

В меню Контент ви зможете не лише текст змінити, а ще й посилання на форму реєстрації додати.

item.image_url

Щоб додати форму по кнопці на сайт, додайте блок "Кнопки" та просто вкажіть посилання на форму в налаштуваннях кнопки. В цьому блоці через меню "Стилі також можна змінювати фон і колір самої кнопки.

item.image_url

Після того як ви все налаштували під свої потреби, не забудьте кнопку «Зберегти», а коли закінчите налаштування або правки до сайту то обов'язково натисніть на кнопку «Опублікувати» зверху, щоб всі зміни застосувались та з'явились не лише в конструкторі, а ще й на самому сайті

382