Довідковий центр RegToEvent

Що таке паперовий промокод?

Ми назвали цей вид промокоду саме так, через те, що він з’являється в уже придбаному учасником квитку - “на папері”


Такий промокод надає учаснику, який вже придбав квиток, знижку на наступну покупку.


Частіше всього організатори застосовують їх для збільшення продажів в 2 випадках:

  • для збільшення продажів через сарафанне радіо - "приведи друга". Учасник купує квиток, отримує промокод і пропонує своїм друзям підтри разом з ним придбавши собі квиток зі знижкою.
  • для збільшення продажу квитків на багатоденні заходи. Наприклад ви проводите захід в 3 дні і на кожен з таких днів учасники повинні купувати квиток окремо, тоді можна надавати всім тим хто купив квиток першого дня знижку на придбання квитка другого дня. Або ж взагалі організатори проводять невеликий семінар для початківців а на наступний день вже велику конференцію з більш дорожчими квитками, і можна давати знижку типу як на наступний захід.
item.image_url

Щоб його налаштувати перейдіть в меню заходу “промокоди” та перейдіть ан вкладку “Паперовий промокод”

Вам потрібно заповнити форму для створення промокоду вказавши наступні поля

item.image_url

Назва промокоду - що саме учасник повинен ввести в поле, щоб отримати знижку


Тип промокоду – обираєте перемикачем це буде відсоткова знижка (% від суми замовлення) чи це буде фіксована знижка, наприклад 200 грн на загальну суму замовлення


Тип квитків – з випадаючого списку ви обираєте до якого з ваших створених квитків таке правило застосовувати. Можливо ви хочете надавати таку знижку лише на квитки Економ, а для квитків ВІП немає сенсу застосовувати такі правила. Якщо правило працює для всіх квитків – оберіть всі.


Відображати для - це тип квитка при придбанні якого в ньому буде написано промокод.

Наприклад, якщо розглянути наш скрін, то це означає, що при придбанні квитка “Учасник” людина отримує знижку на придбання квитка “супер учасник”


Розмір знижки – відповідно вводите цифрою. Якщо тип промокоду ви обрали відсоток, то знижка буде у відсотках, як на нашому прикладі – 15%, якби ми обрали фіксовану знижку, то знижка була б в валюті заході.


Кількість промокодів – скільки разів система може застосувати такий промокод. Але зверніть увагу, що вона рахує кількість застосувань, а не кількість оплачених замовлень з таким промокодом. Тобто якщо у вас є 5 замовлень де вводили при реєстрації цей рпомокод, але лише 2 замовлення оплачені, а 3 в статусі «Нове», то система рахує, що вона використала 5 разів промокод, а не 2.


Дата закінчення – власне обираєте дату коли правило повинно перестати спрацьовувати. Таким чином ви можете обмежувати дію знижок у часі, якщо це знижки на якісь великі суми створені під тимчасові акції.


Після того як все заповнили – натискаєте кнопку «Додати промокод»

513