Довідковий центр RegToEvent

Чи обов'язково налаштовувати розділ інші налаштування?

Мова йде про налаштування вашого заходу - який так і називається - Інші налаштування"

Потрапити в нього можна через випадаюче меню справа або ж натиснувши на деталі заходу, та спустившись д овідповідного меню.


В цьому розділі обов'язковими до налаштування є 2 вкладки: Тексти та Квиток, все інше ви можете налаштовувати або не налаштовувати за бажанням. Без їх заповнення захід не пройде модерацію для запуску реєстрацій.


В розділі Тексти ви додаєте текст публічної оферти як договору між учасниками і вами, як організатором, а також тексти листів, які отримають ваші учасники.


У розділі Квиток потрібно вказати ваші контакти, які будуть відображатись на всіх сторінках і кроках реєстрації, а також в самому квитку – щоб учасники могли з вами зв'язатись. Також, рекомендуємо додати поля в квиток, щоб учасники не отримували лише його «службову» половину.


Що стосується розділів Аналітика, Матеріали, Пост-бек, Тікет-партнер чи Extra Url – це дійсно додаткові налаштування і їх ви заповнюєте по бажанню. Але більшість із них вам дійсно знадобляться, тому радимо подивитись відповідні розділи, щоб зрозуміти, що це таке і що ви отримаєте налаштувавши їх.

item.image_url
236