Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати щоб комплексні знижки сумувались з промокодами?

За замовчуванням при застосуванні промокоду і комплексних знижок, розміри цих знижок не сумуються один до одного.


Система вираховує, яку знижку отримає учасник при застосуванні промокоду та яку знижку він отримає якщо спрацює правило (чи правила) комплексних знижок. Далі - порівнює їх та застосує лише щось одне – те, яке дасть учаснику більшу знижку.


Якщо згідно комплексних правил, знижка буде більше ніж знижка за промокодами - система ігнорує введені промокоди і застосує саме знижку за правилом.

Якщо ж навпаки сумарна знижка за промокодами буде більша ніж знижка за комплексним правилом - система застосує знижку за промокодами і ігнорує комплексне правило.


Наприклад, у організатора є правило - знижка 20% на кожен 2й квиток.

За правилом учасник отримає знижку 200грн

Але він застосував промокод на 15% - і він дає йому знижку 300 грн на замовлення.

300 > 200 тому система застосувала промокод і ігнорувала правило

item.image_url

Якщо ж ви, як організатор, з власної волі і з тверезим розумом бажаєте, щоб і комплексні правила і промокоди працювали разом, сумувались та давали в результаті більшу знижку для ваших учасників, це можна налаштувати.


Для цього перейдіть в розділ Події – оберіть потрібну подію – меню налаштувань «Промокоди». 

На вкладці Комплексний промокод ви побачите прапорець «Застосовувати разом із звичайними промокодами»


Якщо його увімкнути, то система буде застосовувати і правила і промокоди, якщо учасник їх ввів при реєстрації і даватиме сумарну знижку на замовлення за ними обома.


Якщо ж прапорець не ставити, то буде стандартний сценарій, коли система обирає щось одне правило чи промокод і ігнорує інше.

item.image_url

Зверніть увагу!

Увімкнений прапорець працює для всього заходу, для всіх типів квитків і всіх знижок (ваших чи партнерських)

Тобто, якщо у вас налаштовані комплексні правила, стоїть прапорець сумувати знижку і у вас є тікет-партнери, які допомагають продавати ваші квитки. То коли тікет-партнер надає промокоди на знижку в анонсах, до їх промокодів будуть застосовуватись ваші комплексні знижки.


Якщо у вас налаштовано кілька правил комплексних знижок, то система обере, яке з них дає найбільшу знижку і застосує лише його. А до цієї знижки за правилом додасть знижку за промокодами. Але не можна налаштувати 2-3-5 правил комплексних і щоб вони всі спрацьовували разом і давали якусь мега знижку – аж до 0.


Крім того, звертаємо вашу увагу, що в такому сценарії і комплексні знижки і промокоди рахуються від повної вартості квитка, а не після застосування одне одного.

item.image_url

Якщо ж ви не бажаєте надавати аж такі знижки, і хочете вираховуват испочатку знижку за промкодом, а потім з тієї суми, що вийшла вираховувати знижку за правилом, вам слід поставити другий прапорець “Рахувати знижку після застосованих промокодів”


В такому випадку система спочатку буде застосовувати промокоди, а потім від тієї вартості квитка, яка вийшла вираховувати знижку за правилом. І при такому сценарії сума знижок для учасника буде трохи менша

item.image_url
312