Як створити захід на платформі RegToEVENT?
Щоб створити захід перейдіть в меню «Події» та в верхньому правому кутку натисніть кнопку «Створити подію»
На першому кроці ви вносите лише основні налаштування вашого заходу, і для того, щоб пройти модерацію цього НЕ достатньо!!!
На першому кроці ви вказуєте:
- Назву заходу
- Логотип заходу
- Короткий опис
- Місце проведення
- Мову заходу
- Валюту квитків
- Країну проведення
- Категорія та тема
- Посилання на сайт та соцмережі
- Контакти організатора
- Дати сомого заходу
- Дати реєстрації на захід (продажу квитків)
З назвою, ніби як все зрозуміло. Єдине – існує обмеження по кількості – 50 знаків в назві. По-перше надто довгі назви не запам’ятовуються вашим учасникам, і на жаль у більшості випадків не несуть жодного сенсу. Крім того з технічної точки зору - вона тягнеться в квитки учасників, в теми листів, на форму і т.п. і надто довгі назви не додають естетичного вигляду тому всьому. Все зсувається і їде не відомо куди. Якщо ж у вас супер назва яка існує вже багато років і вас пам’ятають, знають і впізнають саме по ній – пишіть нам в підтримку – подумаємо, що можна зробити.
Логотип – зображення, яке буде відображатись в квитках учасників та біля форми реєстрації. Стандартний квиток білий! Тому не завантажуйте білі логотипи! Краще завантажувати логотип у горизонтальній орієнтації, адже в квитку воно буде саме в такому вигляді. І НЕ завантажуйте файли у роздільній здатності по 3-5 тисяч пікселів - воно того не варте...
Короткий опис – текст, який буде показуватись біля форми реєстрації за посиланням, на віджеті зі слотами часу. Але це НЕ сайт, тому не потрібно туди писати інформацію про спікерів, спонсорів і місію заходу. Поле має обмеження в 600 знаків.
Місце проведення – фактична адреса локації, якщо захід онлайн – можете так і написати - "онлайн", адже поле обов’язкове і якщо його не заповнити, система не дасть зберегти налаштування. Можна додатково вказати назву локації, якщо така є та станцію метро поруч (якщо немає ні того, ні іншого – можете пропустити ці 2 поля).
Мова заходу – визначає лише мову стандартних текстів на сторінках реєстрації, та в квитку! Ніяк не впливає на мову на якій будуть виступати спікери або ще щось. Якщо ви обрали англійську, то за замовчуванням всі кроки реєстрації та оплати будуть відкриватись учаснику саме англійською. В квитку у нього будуть службові тексти (This is your ticket) англійською. Але за бажання учасник зможе переключитись на іншу доступну мову в браузері.
Не можна налаштувати 2 мови одночасно, поля форми реєстрації чи підписи до назв форми реєстрації ви пишете вручну, тому вони не перекладаються на мову заходу чи залежно від мови яку обрав учансик.
Валюта квитків – в якій валюті будуть вказані ціни на квитки на сайті при реєстрації.
Зверніть увагу!
Що, якщо ви використовуєте українські платіжні сервіси, то вони працюють лише з українською гривнею, і всі зарахування мають право робити лише в гривні. Тому навіть якщо ви вказали що вартість квитків в долларах США або Євро, зарахуються вам все рівно гривні по курсу платіжного сервісу на момент оплати.
Країна – фактична країна де буде проведено захід, а не звідки організатор.
Категорія та тема – не впливають ні на що… (((
Посилання на сайт та соцмережі – будуть виводитись на сенкюпейдж як кнопки вашим учасникам для переходу на них
Дата і час заходу – тут вказуйте час, коли ви готові зустрічати гостей на локації та зачекінити їх, видати бейджі, тощо. Якщо захід проходить в кілька днів, то початкову дату вкажіть – дату першого дня, а дату закінчення, відповідно дату і час закінчення останнього дня івенту.
Дати реєстрації на захід – це дати попередньої онлайн реєстрації і продажу квитків! Коли можна купити ваші квитки!!! Ця дата немає нічого спільного з початком роботи стійки реєстрації у вас на локації. Якщо ви хочете завчасно протестувати реєстрацію і продаж квитків ставте початкову дату реєстрації "зараз"
Контакти - ваші телефон і пошта за якими учасники зможуть з вами зв'язатись у разі питань. Контакти показуються на всіх кроках реєстрації учасника і сенкюпейдж а також в квитку, який отримає учасник.
Після того, як ви заповнили основні налаштування натисніть внизу кнопку «Створити подію»
Після цього ваша подія вже створена в системі, але для того, щоб ви могли почати реєстрації учасників і продаж квитків, вам потрібно:
- Створити квиток учасника
- Налаштувати поля для форми реєстрації
- Додати тексту публічної оферти – договір між вами і учасниками
- Додати тексти для листів, які отримають учасники
- Вказати контакти для зв’язку та налаштувати квиток
- Налаштувати способи прийому платежів (якщо це платний захід, у безкоштовному це налаштування ви пропускаєте)
- Якщо у вас не має свого сайту, то ви його також можете створити на безкоштовному конструкторі, але це за вашим бажанням
Детальніше, як налаштувати всі ці розділи – дивіться у відповідних меню довідки.
Щоб легше було зорієнтуватись, що ви ще повинні додати, після створення заходу, зверху у вас будуть блоки з підказками.
Зелений блок – означає, що там є заповнені дані, червоний – ще потрібно заповнити.
Після того, як ви додали всі налаштування, перевірили їх – натисніть на кнопку «Відправити на модерацію» і наші менеджери отримають миттєве сповіщення в чат-бот, що захід потребує модерації.
Якщо всі налаштування внесено правильно, захід активують. Якщо якихось налаштувань не вистачає, або ви вставили що-небудь, сподіваючись, що його ніхто не перевіряє ))) захід буде повернуто на доопрацювання з вказанням причини відхилення.
Скільки чекати на модерацію дивіться у відповідному розділі
Писати додатково в чат, що ви відправили подію на модерацію - не потрібно. Ваш запит бачать одразу всі менеджери в чат-бот.
Якщо ж ви не відправили подію на модерацію через кнопку, а просто так її створили і чекаєте, то на жаль, ми не перевіряємо тут і зараз всі створені у нас події, бо частина з них створена виключно з метою потицять кнопочки і подивитись функціонал, тому краще відправте запит - так ми точно будемо розуміти серйозність ваших намірів і що ви вже готові до запуску реєстрацій.