Довідковий центр RegToEvent

Як створити захід на платформі RegToEVENT?

Щоб створити захід перейдіть в меню «Події» та в верхньому правому кутку натисніть кнопку «Створити подію»

item.image_url

На першому кроці ви вносите лише основні налаштування вашого заходу, і для того, щоб пройти модерацію цього НЕ достатньо!!!


На першому кроці ви вказуєте:

 • Назву заходу
 • Логотип заходу
 • Короткий опис
 • Місце проведення
 • Мову заходу
 • Валюту квитків
 • Країну проведення
 • Категорія та тема
 • Посилання на сайт та соцмережі
 • Контакти організатора
 • Дати сомого заходу
 • Дати реєстрації на захід (продажу квитків)
item.image_url

З назвою, ніби як все зрозуміло. Єдине – існує обмеження по кількості – 50 знаків в назві. По-перше надто довгі назви не запам’ятовуються вашим учасникам, і на жаль у більшості випадків не несуть жодного сенсу. Крім того з технічної точки зору - вона тягнеться в квитки учасників, в теми листів, на форму і т.п. і надто довгі назви не додають естетичного вигляду тому всьому. Все зсувається і їде не відомо куди. Якщо ж у вас супер назва яка існує вже багато років і вас пам’ятають, знають і впізнають саме по ній – пишіть нам в підтримку – подумаємо, що можна зробити.


Логотипзображення, яке буде відображатись в квитках учасників та біля форми реєстрації. Стандартний квиток білий! Тому не завантажуйте білі логотипи! Краще завантажувати логотип у горизонтальній орієнтації, адже в квитку воно буде саме в такому вигляді. І НЕ завантажуйте файли у роздільній здатності по 3-5 тисяч пікселів - воно того не варте...


Короткий опис – текст, який буде показуватись біля форми реєстрації за посиланням, на віджеті зі слотами часу. Але це НЕ сайт, тому не потрібно туди писати інформацію про спікерів, спонсорів і місію заходу. Поле має обмеження в 600 знаків.


Місце проведення – фактична адреса локації, якщо захід онлайн – можете так і написати - "онлайн", адже поле обов’язкове і якщо його не заповнити, система не дасть зберегти налаштування. Можна додатково вказати назву локації, якщо така є та станцію метро поруч (якщо немає ні того, ні іншого – можете пропустити ці 2 поля).


Мова заходувизначає лише мову стандартних текстів на сторінках реєстрації, та в квитку! Ніяк не впливає на мову на якій будуть виступати спікери або ще щось. Якщо ви обрали англійську, то за замовчуванням всі кроки реєстрації та оплати будуть відкриватись учаснику саме англійською. В квитку у нього будуть службові тексти (This is your ticket) англійською. Але за бажання учасник зможе переключитись на іншу доступну мову в браузері.

Не можна налаштувати 2 мови одночасно, поля форми реєстрації чи підписи до назв форми реєстрації ви пишете вручну, тому вони не перекладаються на мову заходу чи залежно від мови яку обрав учансик.


Валюта квитківв якій валюті будуть вказані ціни на квитки на сайті при реєстрації.


Зверніть увагу!

Що, якщо ви використовуєте українські платіжні сервіси, то вони працюють лише з українською гривнею, і всі зарахування мають право робити лише в гривні. Тому навіть якщо ви вказали що вартість квитків в долларах США або Євро, зарахуються вам все рівно гривні по курсу платіжного сервісу на момент оплати.


Країна – фактична країна де буде проведено захід, а не звідки організатор.


Категорія та тема – не впливають ні на що… (((


Посилання на сайт та соцмережі – будуть виводитись на сенкюпейдж як кнопки вашим учасникам для переходу на них


Дата і час заходу – тут вказуйте час, коли ви готові зустрічати гостей на локації та зачекінити їх, видати бейджі, тощо. Якщо захід проходить в кілька днів, то початкову дату вкажіть – дату першого дня, а дату закінчення, відповідно дату і час закінчення останнього дня івенту.


Дати реєстрації на захід – це дати попередньої онлайн реєстрації і продажу квитків! Коли можна купити ваші квитки!!! Ця дата немає нічого спільного з початком роботи стійки реєстрації у вас на локації. Якщо ви хочете завчасно протестувати реєстрацію і продаж квитків ставте початкову дату реєстрації "зараз"


Контакти - ваші телефон і пошта за якими учасники зможуть з вами зв'язатись у разі питань. Контакти показуються на всіх кроках реєстрації учасника і сенкюпейдж а також в квитку, який отримає учасник.


Після того, як ви заповнили основні налаштування натисніть внизу кнопку «Створити подію»

Після цього ваша подія вже створена в системі, але для того, щоб ви могли почати реєстрації учасників і продаж квитків, вам потрібно:

 • Створити квиток учасника
 • Налаштувати поля для форми реєстрації
 • Додати тексту публічної оферти – договір між вами і учасниками
 • Додати тексти для листів, які отримають учасники
 • Вказати контакти для зв’язку та налаштувати квиток
 • Налаштувати способи прийому платежів (якщо це платний захід, у безкоштовному це налаштування ви пропускаєте)
 • Якщо у вас не має свого сайту, то ви його також можете створити на безкоштовному конструкторі, але це за вашим бажанням
item.image_url

Детальніше, як налаштувати всі ці розділи – дивіться у відповідних меню довідки.


Щоб легше було зорієнтуватись, що ви ще повинні додати, після створення заходу, зверху у вас будуть блоки з підказками.

Зелений блок – означає, що там є заповнені дані, червоний – ще потрібно заповнити.


Після того, як ви додали всі налаштування, перевірили їх – натисніть на кнопку «Відправити на модерацію» і наші менеджери отримають миттєве сповіщення в чат-бот, що захід потребує модерації.


Якщо всі налаштування внесено правильно, захід активують. Якщо якихось налаштувань не вистачає, або ви вставили що-небудь, сподіваючись, що його ніхто не перевіряє ))) захід буде повернуто на доопрацювання з вказанням причини відхилення.


Скільки чекати на модерацію дивіться у відповідному розділі

item.image_url

Писати додатково в чат, що ви відправили подію на модерацію - не потрібно. Ваш запит бачать одразу всі менеджери в чат-бот.


Якщо ж ви не відправили подію на модерацію через кнопку, а просто так її створили і чекаєте, то на жаль, ми не перевіряємо тут і зараз всі створені у нас події, бо частина з них створена виключно з метою потицять кнопочки і подивитись функціонал, тому краще відправте запит - так ми точно будемо розуміти серйозність ваших намірів і що ви вже готові до запуску реєстрацій.

403