Довідковий центр RegToEvent

Як створити захід на платформі RegToEVENT?

Щоб створити захід перейдіть в меню «Події» та в верхньому правому кутку натисніть кнопку «Створити подію»

item.image_url
На першому кроці ви вносите лише основні налаштування вашого заходу, і для того, щоб пройти модерацію цього НЕ достатньо!!!


На першому кроці ви вказуєте:

 • Назву заходу
 • Логотип заходу
 • Короткий опис
 • Місце проведення
 • Мову заходу
 • Валюту квитків
 • Країну проведення
 • Категорія та тема
 • Посилання на сайт та Facebook
 • Дати заходу
 • Дати реєстрації на захід 
item.image_url

З назвою, ніби як все зрозуміло. Єдине – існує обмеження по кількості – 50 знаків в назві. По-перше надто довгі назви не запам’ятовуються вашим учасникам, і на жаль у більшості випадків не несуть жодного сенсу. Крім того з технічної точки зору - вона тягнеться в квитки учасників, в теми листів, на форму і т.п. і надто довгі назви не додають естетичного вигляду тому всьому. Все зсувається і їде не відомо куди. Якщо ж у вас супер назва яка існує вже багато років і вас пам’ятають, знають і впізнають саме по ній – пишіть нам в підтримку – подумаємо, що можна зробити.


Логотип – зображення, яке буде відображатись в квитках учасників та біля форми реєстрації. Стандартний квиток білий! Тому не завантажуйте білі логотипи! Краще завантажувати логотип у горизонтальній орієнтації, адже в квитку воно буде саме в такому вигляді.


Короткий опис – текст, який буде показуватись біля форми реєстрації за посиланням, на віджеті зі слотами часу. Але це НЕ сайт, тому не потрібно туди писати інформацію про спікерів, спонсорів і місію заходу. Поле має обмеження в 600 знаків.


Місце проведення – фактична адреса локації, якщо захід онлайн – можете так і написати, адже поле обов’язкове і якщо його не заповнити, система не дасть зберегти налаштування. Можна додатково вказати назву локації, якщо така є та станцію метро поруч (якщо немає ні того, ні іншого – можете пропустити ці 2 поля).


Мова заходу – визначає лише мову стандартних текстів на сторінках реєстрації, та в квитку. Ніяк не впливає на мову на якій будуть виступати спікери або ще щось. Якщо ви обрали англійську, то за замовчуванням всі кроки реєстрації та оплати будуть відкриватись учаснику саме англійською. В квитку у нього будуть службові тексти (This is your ticket) англійською. Але за бажання учасник зможе переключитись на іншу доступну мову в браузері.

Не можна налаштувати 2 мови одночасно, поля форми реєстрації чи підписи до назв форми реєстрації ви пишете вручну, тому вони не перекладаються на мову заходу чи залежно від мови яку обрав учансик.

Валюта квитків – в якій валюті будуть вказані ціни на квитки на сайті при реєстрації.

Зверніть увагу! Що, якщо ви використовуєте українські платіжні сервіси, то вони працюють лише з українською гривнею, і всі зарахування мають право робити лише в гривні. Тому навіть якщо ви вказали що вартість квитків в долларах США або Євро, зарахуються вам все рівно гривні по курсу платіжного сервісу на момент оплати.


Країна – фактична країна де буде проведено захід, а не звідки організатор.


Категорія та тема – не впливають ні на що… (((


Посилання на сайт та Facebook – будуть виводитись на сенкюпейдж як кнопки для переходу вашим учасникам


Дата і час заходу – тут вказуйте час, коли ви готові зустрічати гостей на локації та зачекінити їх, видати бейджі, тощо. Якщо захід проходить в кілька днів, то початкову дату вкажіть – дату першого дня, а дату закінчення, відповідно дату і час закінчення останнього дня івенту.


Дати реєстрації на захід – це дати попередньої онлайн реєстрації і продажу квитків! Коли можна купити ваші квитки, а не час, коли у вас почне роботу стійка реєстрації на локації. 


Після того, як ви заповнили основні налаштування натисніть внизу кнопку «Створити подію»

Після цього ваша подія вже створена в системі, але для того, щоб ви могли почати реєстрації учасників і продаж квитків, вам потрібно:

 • Створити квиток учасника
 • Налаштувати поля для форми реєстрації
 • Додати тексту публічної оферти – договір між вами і учасниками
 • Додати тексти для листів, які отримають учасники
 • Вказати контакти для зв’язку та налаштувати квиток
 • Налаштувати способи прийому платежів (якщо це платний захід, у безкоштовному це налаштування ви пропускаєте)
 • Якщо у вас не має свого сайту, то ви його також можете створити на безкоштовному конструкторі, але це за вашим бажанням
item.image_url

Детальніше, як налаштувати всі ці розділи – дивіться у відповідних меню довідки.


Щоб легше було зорієнтуватись, що ви ще повинні додати, після створення заходу, зверху у вас будуть блоки з підказками.

Зелений блок – означає, що там є заповнені дані, червоний – ще потрібно заповнити.

Після того, як ви додали всі налаштування, перевірили їх – натисніть на кнопку «Відправити на модерацію» і наші менеджери отримають миттєве сповіщення в чат-бот, що захід потребує модерації.

Якщо всі налаштування внесено правильно, захід активують. Якщо якихось налаштувань не вистачає, або ви вставили що-небудь, сподіваючись, що його ніхто не перевіряє ))) захід буде повернуто на доопрацювання з вказанням причини відхилення.

item.image_url
281