Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати прийом платежів по безготівковому рахунку?

Якщо ви бажаєте приймаєте оплати за квитки по безготівковому розрахунку, щоб учасники мали змогу відразу після реєстрації самостійно генерувати рахунок на оплату та сплатити за реквізитами вашого розрахункового рахунку вам потрібно включити такий спосіб оплати.

Перехождите в налаштування події - меню "Системи оплати"

Вам потрібно знайти відповідний спосіб оплати та заповнити туди свої реквізити

item.image_url

Спочатку ви заповнюєте назву для платіжної кнопки - як її побачать учасники на сайті при виборі способу оплати. Наприклад ви можете назвати її "Завантажити рахунок на оплату", "оплата за реквізитами", “Створити рахунок з ПДВ” чи “Створити рахунок без ПДВ” або будь-який ваш варіант.

Далі заповнюєте назву своєї юридичної особи, реєстраційний номер, номер рахунку, адресу і т.д., все що потрібно учасникам для оплати

 

В поле призначення платежу ви можете написати те, за яке фактично можете прийняти оплату згідно своїх КВЕД. Можливо у вас немає в видах діяльності організації заходів, зате ви можете надавати консультаційні послуги. До вашого призначення наша система автоматично додасть номер замовлення учасника, який завантажив рахунок, аби ви мали змогу швидше його ідентифікувати коли отримаєте кошти.

item.image_url

Налаштування податків ви обираєте який податок вказати в рахунку та включений він вже в суму рахунку чи нараховувати його зверху.


Якщо ваш квиток коштує 100 гривень і ви обрали, що податок вже врахований в суму рахунку, то система згенерує рахунок на оплату на 100 гривень та покаже розмір ПДВ в цій сумі.

Якщо ж ви вказали що податок нараховується зверху, і, наприклад, вказали що це ПДВ з розміром податку 20%, то рахунок буде згенерований на 120 гривень, тобто до вартості квитка буде додано суму податку.

Не забудьте вказати свої контакти та скільки днів діє рахунок.

Після того як ви внесли всі налаштування не забудьте їх зберегти.


А після перевірки нашим менеджером чи все заповнено правильно він активує вам спосіб оплати

358