Довідковий центр RegToEvent

Що таке whitelist?

Whitelist - це як різновид спрощеної ручної модерації. Якщо вам потрібно обмежити доступ учасників на захід, і ви будете власноруч перевіряти всі реєстрації - хто зареєструвався, кому надавати посилання на оплату (чи відправляти готовий квиток) кому ні, це можна трошки спростити.


Наприклад, ви проводите закритий захід, список гостей якого вже завчасно відомий, але паралельно з цим ви анонсуєте захід на широкий загал або ж дозволяєте реєструватись учасникам поза списком, але вже за оплату.


В такому разі, ви можете додати до вайтлиста список телефонів “дозволених” учасників, і якщо при реєстрації учасник вказав номер телефону, який ви внесли як дозволений, то система буде автоматично підтверджувати його реєстрацію, та пропускати його на наступний крок реєстрації (оплата чи отримання квитка у разі безкоштовної участі). Якщо ж учасник зареєструвався з іншим номером телефону, який не було додано до вайт-листа, то таке замовлення збережеться зі статусом “На модерації” та потрапить на звичайну ручну перевірку вами, як організатором.

item.image_url
346