Довідковий центр RegToEvent

Як оплачуються послуги RegToEVENT?

Сервіс бере комісію з кожного проданого квитка. Якщо реєстрація учасника є, але квиток фактично не оплачений, то і комісію за це замовлення ви не сплачуєте. Комісія платіжної системи не входить у комісію RTE.

Комісію може оплачувати організатор, у цьому випадку вона буде вираховуватися з вартості квитка і різниця (сума квитка мінус комісії) буде зарахована організатору.


Або ж комісію можна перекласти на учасника. У цьому разі до вартості квитка зверху додаватиметься сума в розмірі комісії.

(Наприклад, якщо квиток коштує 1000 грн, комісія платіжного сервісу складає 2,2 грн, а комісія RTE12 грн, то учасник побачить суму до оплати 1014,2грн)


Організатор може обирати:

  • обидві комісії оплачує організатор
  • обидві комісії нараховуються зверху до суми і їх сплачує учасник
  • комісію платіжного севрісу платить учасник, а комісію RTE організатор
  • комісію платіжного сервісу платить організатор, а комісію RTE платить учасник


Вибір завжди за організатором, але ми рекомендуємо заздалегідь прораховувати всі фінансові витрати і закладати комісію в загальну вартість квитків. Тому що комісії понад суму, як правило, відлякують учасника і знижують конверсію продажів.

Про всі умови приймання та перерахування платежів, розмір комісій, сервісу та платіжних систем, ви можете завжди ознайомитися в умовах публічного договору.


Якщо ви використовуєте еквайрінги які дозволяють поділити платіж на 2 частини та одразу забрати нашу комісію, то ви додатково не сплачуєте нічого, адже комісія нашого сервісу буде автоматично утримана з платежу за квиток.


Якщо ж еквайрінг який ви використовуєте немає функції сплітування платежу, то вам потрібно буде поповнити баланс вашого акаунту організатора і комісія буде списуватись з балансу вашого акаунту в момент успішного платежу за квиток.


Якщо вас цікавлять додаткові послуги сервісу: генерація квитків, шаблон квитка, індивідуальні розробки функціоналу, тощо, то їх можна сплатити або онлайн платежем з карти по "онлайн рахунку" який вам виставлять в кабінеті, або ж безготівковим способом по виставленому рахунку.


Детальніше про вартість всіх послуг сервісу можете переглянути на сторінці сайту

355