Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати APP

Щоб налаштувати мобільний застосунок для вашої події, перейдіть у відповідний розділ.

Меню цього розділу відсортовані в порядку «частоти використання». Ті розділи, які ви будете налаштовувати лише 1 раз, або дуже рідко повертатись – знизу, а ті розділи які вам будуть потрібні протягом періоду підготовки і в день самої події – вище.

 

Для початку перейдіть в розділ налаштувань Головне

Тут ви можете додати логотип події, окремого розміру, щоб він коректно відображався в застосунку.

Можете обрати зі списку учасників, ваших модераторів, хто буде слідкувати за стрічкою публікацій, хто буде відповідати на запитання учасників.

Можете додати карту локації, як доїхати до місця проведення вашої події, чи зображення як у вас все влаштовано безпосередньо на місці – стенди, виставкова зона, зона кейтерингу і т.п.

Створити категорії і стікери для учасників, щоб вони могли обирати до якої категорії вони відносяться чи помітити свій профіль відповідним стікером, щоб іншим учасникам було простіше зрозуміти чи підходять вони одне одному для партнерства.

В цьому ж розділі ви обираєте кого саме з учасників буде видно в списку «Люди»: всіх, лише зачекінених чи лише відсканованих.

Та обираєте видимість розділів. Наприклад, якщо у вас не передбачено онлайн трансляції, то цей розділ можна вимкнути, щоб він не показувався учасникам.

Ну і тут же ви можете прописати своє посилання для входу в застосунок, щоб учасники одразу асоціювали сторінку входу з вашим івентом та додати до цієї сторінки брендований фон.

item.image_url
23