Довідковий центр RegToEvent

Що означає напис "Не оплачено"?

Якщо ви бачите напис на червоному фоні «Не оплачено»

То в учасника дійсно немає квитка! Його замовлення не оплачене, або не промодероване, якщо участь була безкоштовна, і ви його не промодерували.


Ви не можете викликати цей напис відсканувавши квиток – бо власне вам нічого не надали для сканування. (Вийняток тільки "повернуті" квитки)


Якщо учасник на стійці реєстрації просить знайти його по імені, прізвищу чи ще чомусь, бо запевняє що квиток і реєстрація в нього є, просто він їх не завантажив, то ви можете спробувати дійсно знайти його вручну.


Якщо ви знайшли, що такий є, натискаєте на зелений прапорець, і бачите такий напис – він вас обманює😢


Аналогічний напис буде у замовлень зі статусом "На модерації" (ви не промодерували цього учасника, тому в нього немає квитка), "Скасовано" та "Повернуто"

До речі зверніть увагу на останній, адже учасник міг придбати квиток - зберегти його, а потім попросити у вас повернення коштів. Ви кошти повернули і квиток анулювали, а він з нми всеодно прийшов - це єдиний спосіб коли ви можете побачити такий напис пр искануванні квитка.

item.image_url

АЛЕ!!!

Уважно передивіться чи немає дублікатів замовлення!

Бо якщо ви їх не очистили завчасно, то не виключена ситуація, що учасник їх створив кілька штук поки таки наважився оплатити. Тому з того списку ви можете знайти 2-3-4 замовлення на одну й ту ж людину тільки 1 буде оплачене, а інші ні.

296