Довідковий центр RegToEvent

Як дати учаснику безкоштовний квиток?

Якщо вам потрібно дати учаснику безкоштовний квиток, чи то подарунковий, чи то квиток представнику преси, спонсора і т.ін. не обов'язковоо створювати окремий тип квитка з вартістю 0.

Після реєстрації таког оучасника (або можете зареєструвати йог осамі, якщо маєте всі необхідні дані) вам потрібно зайт ив деталі його замовлення, та натиснути кнопку "Безкоштовно" або "Безкоштовно з Email"


Зверніть увагу!

Кнопка Безкоштовно - просто змінить статус замовлення з Нове на Безкоштовне, згенерує учаснику квиток, але НЕ відправить його. Це зроблено для того, якщо, скажімо у вас немає реальної пошти учасника, ви спілкуєтесь з ним в якихось месенджерах і будете відправляти квиток йому вручну туди. Або ж ви просто додаєте імена гостей, щоб видати їм на реєстрації бейдж, при цьому не плануєте відправляти їм квитки завчасно.

Кнопка Безкоштовно + Email, відповідно згенерує квиток та відправить його учаснику на вказану електронну пошту.

Відправка СМС за замовчуванням для безкоштовних квитків не відбувається.

item.image_url

Не радимо використовувати для безкоштовних квитків промокоди на 100%, адже такі квитки розцінюються системою як "Оплачені", а не безкоштовні. Тому за такі замовлення буде нарахована фіксована частина комісії передбаченої для вашого заходу

419