Як організовано нетворкінг в APP
У ваших учасників буде розділ «Люди» там де вони будуть бачити список всіх учасників події (звісно, якщо ви не встановили ніяких додаткових обмежень на відображення контактів)
Там вони можуть знайти потрібного їм учасника, переглянути контактну інформацію написати йому одразу в додатку в особисті повідомлення чи скопіювати телефон, пошту якийсь месенджер.
Щоб контакти було зручніше відбирати, учасникам доступний ТіндерБіз, це окремий розділ де всі учасники виведені не списком а окремими картками, на яких розміщується фото учасника, ім'я, прізвище, яку компанію він представляє та інформація про те, кого він шукає на події, та навпаки кому може бути корисний сам, які послуги чи товари він пропонує на вашій події.
Таким чином свайпом вліво/вправо можна відібрати картки тих учасників, які видались тобі цікавими, і одразу відкинути ті, з якими ти зустрічатись не плануєш.
Всі відібрані контакти будуть занесені в розділ мої контакти.
Крім особистого чату ваші учасники зможуть призначати зустрічі одне одному.
Коли користувач переглядає контакти іншого учасника, то окрім кнопки написати в чат, у нього ще доступна кнопка «Зустріч»
Перейшовши в зустрічі можна переглянути наявні інтервали часи учасника та надіслати йому запит на бронювання часу який вам підходить.
Учасник час якого бронюють, отримує сповіщення, що такий-то користувач пропонує йому зустріч на такий то час і такий відрізок часу. І може або підтвердити зустріч, або відхилити її, або може перейти в налаштування свого календаря та змінити там тривалість інтервалу в більшу чи меншу сторону.
Перед початком зустрічі обом учасника прийде сповіщення, що скоро розпочнеться зустріч, щоб вони її не пропустили.
Всі контакти, які користувач відбирав через ТіндерБіз, через список «Люди» буде занесено в його особисту контактну книгу.