Довідковий центр RegToEvent

Як додати на лендінг спонсорів та партнерів?

Якщо ви хочете додати на сайт логотипи співорганізаторів заходу, логотипи партнерів і спонсорів, чи можливо логотипи компаній які представляють ваші спікери, то ви можете це зробити додавши відповідний блок “Партнери” на свій сайт.

Для цього переходите в меню блоків конструктора та обираєте його в будь-якому виконанні, що вам сподобалося

item.image_url

В стандартних налаштуваннях, як і у інших блоків у нього можна змінити, розмір, колір фону та колір тексту. Для цього наведіть мишкою на лівий верхній куток блоку та оберіть меню "Стилі".

Після налаштування - не забудьте зберегти

item.image_url

А для редагування вмісту переходите в меню “Контент”.

Тут ви можете видалити зайві логотипи або просто приховати їх, відключивши відображення на сайті. Або ж навпаки додати ще, якщо в цьому є потреба шляхом дублювання картки.


Для завантаження логотипу вам потрібно натиснути на олівець справа та завантажити зображення, а потім обрати та додати його в картку на сайті. Також ви можете прописати посилання на сайт партнера та поставити прапорець відкривати сайт партнера при натисканні на логотип в новому вікні чи він відкриється переходом з вашого сайту на його сайт. Решітку, яка за замовчуванням прописана в полі для адреси сайту потрібно видалити та вставити чисте посилання. 

item.image_url

Після того як ви все налаштували під свої потреби, не забудьте кнопку «Зберегти», а коли закінчите налаштування або правки до сайту то обов'язково натисніть на кнопку «Опублікувати» зверху, щоб всі зміни застосувались та з'явились не лише в конструкторі, а ще й на самому сайті

237