Довідковий центр RegToEvent

Матеріали після заходу

Дуже часто організатори обіцяють учасникам надати відеозаписи з виступами спікерів, презентації або якісь інші матеріали події. І постає питання як це все розіслати.

На нашій платформі ви можете завантажити всі матеріали до окремого розділу налаштувань події і учасники зможуть бачити їх прямо в своїх кабінетах.


Для цього переходите в налаштування – «Події» -> «Інші налаштування» -> вкладка «Матеріали»

Тут натискаєте на кнопку «додати Матеріал»

item.image_url

У вікні що відкрилось ви вказуєте Назву матеріалу.

Саме так він буде підписаний в кабінетах учасників, і цю назву вони бачать!

Тому, як правило, якщо це презентація чи відеозапис, то можна вказати назву доповіді, до якої матеріал відноситься. Якщо це якісь додаткові матеріали: книги, чек-листи, інструкції – вказуйте що це саме воно.


Нижче ви пишите, якого спікера це матеріал – його ім’я, прізвище та яку компанію він представляв. Якщо це ваш матеріал, як організатора чи можливо матеріал від якогось партнера, то поля «Спікер» і «Компанія» не обов’язкові і їх можна не заповнювати чи заповнити лише якесь одне. Навіть з незаповненими полями матеріал збережеться.


Дати доступності матеріалів

Це дата від якої, до якої учасники цей матеріал зможуть бачити в своєму кабінеті. Іноді організатори встановлюють обмеження.


Статус

Тут ви обираєте яким статусам замовлень матеріал буде доступний. 99,9% це статуси «Оплачено» і «Безкоштовно» - тобто ті учасники, які отримали квитки чи доступ до трансляції на певних умовах.


Квитки

Тут ви обираєте для яких типів квитків матеріал буде доступний. Можливо відеозаписи ви продавали окремо, і в якісь типи квитків вони входили зразу при купівлі, а в якісь ні, саме так ви можете розмежувати доступ по квиткам.

Після того як ви оберете типи квитків, у вас з’явиться ще одне поле «Додаткова опція» якщо наприклад в квиток Економ відеозапис не входив, але учасник міг його докупити як додаткову опцію, тому ви ще можете обрати і тих хто придбав матеріал як опцію.


Посилання чи файл

Нижче ви обираєте тип матеріалу. Якщо це презентація, якась інструкція, мануал і т.п. – щось невеликого розміру, ви це можете завантажити прямо на наш сервер. Ставите перемикач на «Файл» та завантажуєте його.

Якщо ж це відеозапис, то ви можете завантажити його десь на свій сервер, на якісь сервіси для перегляду відео (скажімо той же YouTube з закритим доступом за посиланням) та додати в налаштування посилання на перегляд відео.

item.image_url

Якщо ви прикріпили файл – то учасники можуть його завантажити на свій пристрій з кабінету.

Якщо ж це відео – то відео вони будуть переглядати в своїх кабінетах, так само як і онлайн трансляцію. У них немає можливості завантажити відео чи поділитись прямим посиланням на нього. Хоча, звісно ми не можемо дати 100% гарантію, що ваше відео не піде в народ, бо середньостатистичний учасник його не завантажить, а от більш «просунуті користувачі» зможуть знайти рішення як це зробити. В крайньому разі ніхто не застрахований від запису направленою на екран камерою 🤷‍♀️

318