Довідковий центр RegToEvent

Чи можна надати доступ до аккаунту іншим співорганізаторам?

Кожен організатор може додати до свого кабінету співорганізаторів, на той випадок якщо він має якийсь штат тих, хто готує захід і всім потрібен доступ до бази учасників.

У них буде менше прав, але коригувати замовлення учасників (дані учасників, змінювати статус, повторно відправляти квиток і т.ін), робити розсилки, генерувати промокоди і багато іншого вони зможуть.

Кожен з них матиме свій доступ, а власник аккаунту зможе побачити хто, коли і які зміни робив у замовленні, за логіном.

Щоб створити таку роль потрібно перейти в меню “Користувачі” та натиснути кнопку “Додати користувача”


item.image_url

У вікні, що відкриється вам потрібно буде заповнити профіль нового користувача. Спочатку ви обираєте його роль - в даному випадку це співорганізатор, та обираєте захід, до якого у нього буде доступ з випадаючого списку. 

item.image_url

Зверніть увагу!

Вибір доступного заходу для ролі - обов’язкове поле. Тому у вас спочатку має бути створений захід, а далі вже ви можете додати додаткові ролі до нього. 

Для цього НЕ обов’язково заповнювати налаштування заходу повністю! Ви можете заповнити лише перші налаштування, як то назва, та дата проведення, дата реєстрації, а далі вже додати співорганізатора (рів), які займаються його безпосереднім наповненням.


В налаштуваннях ролі ви також маєте вказати пошту, телефон, ім’я, та присвоїти пароль для доступу користувача. Паролі не зберігаються у відкритому вигляді! Тому після збереження ролі у вас не буде можливості зайти і подивитись який він був, тому краще запам'ятовувати одразу, що вводите. 

Змінити пароль можна у будь який момент просто вписавши новий у відповідне поле на натиснувши на кнопку “Оновити”

За бажанням можете додати фото співорганізатора, але це не обов’язково.


Якщо у майбутньому ви будете додавати нові заходи, і цим самим людям потрібно буде надати доступ до них, чи потрібно буде відредагувати їх дані ви заходите в меню “Користувачі” знаходите потрібного та натискаєте на меню олівець справа

Так само через редагування ролі ви додаєте ще й інші заходи з наявних у вас обираючи їх з випадаючого списку


Реєстратор

Це роль, яка знадобиться вам для сканування квитків учасників на вході. Реєстратори бачать кабінет у своєму інтерфейсі, де є мінімум функцій для сканування, вони не можуть змінювати налаштування заходу, статуси замовлень чи ще щось. Єдине на що можуть впливати - виправити дані учасника на прохання того, якщо він при чекіні помітив помилку. Але лише за умови, що ви їм дозволите це робити.


Тікет партнер

Таку роль ви можете створити для осіб, які за винагороду хочуть допомогти вам продати квитки на ваші заходи.

436