Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати онлайн трансляції?

Якщо у вашого заходу передбачена онлайн трансляція ви можете налаштувати її прямо в своєму кабінеті на RegToEVENT без залучення додаткових дороговартісних сервісів для оформлення і упаковки відео.

Для цього вам потрібно перейти в налаштування вашої події, меню «Онлайн трансляції»

Тут у вас вже буде створено один зал для трансляцій, якщо потрібно – створіть додаткові натиснувши на відповідну кнопку «Новий зал»

Оберіть для яких типів квитків кнопка трансляція буде доступна в кабінеті. Це можуть бути не лише квитки типу онлайн, останнім часом організатори почали обирати всі типи на той випадок, якщо учасник не може бути фізично присутнім на локації, але він матиме змогу доєднатись до трансляції. Можливо у вас якась інша математика чи логіка.


Зверніть увагу!

Справа вам потрібно буде ще раз обрати для яких типів квитків буде доступний зал. Якщо у вас всього 1 зал трансляцій, то звісно, ви просто продублюєте той же список, який був зверху.

Але якщо у вас кілька залів з доповідями, які йдуть одночасно, і для кожного типу квитка передбачено свій, то саме тут ви зможете керувати цим.

Наприклад для квитків Економ доступний зал А, а для квитків Стандарт – зал В, відповідно зверху там де головні налаштування трансляції ви обираєте і квиток Економ і квиток Стандарт, а навпроти кожного залу той тип квитка, якому цей зал доступний.

item.image_url
Вводите назву залу

Якщо він у вас один назвіть його «основний», «головний» чи просто «трансляція». Якщо у вас кілька залів то відповідно і назви у кожного будуть свої.


Водяний знак

Якщо ви ввімкнете цей прапорець, то під час перегляду відео, зверху буде накладатись водяний знак з даними учасника. Для того, щоб мінімізувати його бажання записати відео з екрана і викласти у відкритий доступ. Водяний знак постійно переміщується по екрану, тому замалювати його буде складніше ніж статичне зображення.


Фон трансляції

Щоб завантажити фон трансляції натисніть мишкою на поле з фоном та оберіть файл зі свого пристрою.

Фон має бути зображенням розміру FullHD 1920х1080 до 1МБ

Та зверніть увагу, що посередині вашого фону буде саме відео трансляції, тому не розташовуйте там ніяких важливих елементів. Якщо у вас кілька залів то і забрендувати ви можете кожен з них окремо.

item.image_url
Посилання на відео

Ви можете налаштувати закриту трансляцію на YouTube або Vimeo та додати в налаштування посилання на ці відео. Або ж можете додати код iFrame відео з будь якого іншого сервісу, де будете проводити трансляцію, якщо цей сервіс дозволяє вбудовувати його код в сторонні сайти чи сервіси по типу нашого.


Чи бачать учасники пряме посилання на відео? Чи можуть вони його скопіювати і ним поділитись?

Ні.

Поверх відео накладається спеціальний шар який блокує можливість скопіювати посилання на трансляцію, поділитись нею або ще щось інше. Тому учасник зможе лише її переглядати, поставити на паузу чи прогортати вперед/назад, на цьому все.

item.image_url
Розклад (Програма)

В самому низу ви можете додати програму виступів спікерів, інформацію про спікерів чи їх доповіді і т.п.

Доступне як завантаження зображень так і звичайне текстове оформлення.


Якщо ви бажаєте додати фото спікерів, опис яку компанію кожен з них представляє, його тема і т.п. то краще це робити суцільним зображенням, щоб весь ваш набір картинок і букв не плавав залежно від розміру пристрою користувача.

 Після того як ви внесли всі налаштування – не забудьте їх зберегти.

Якщо у вас буде кілька залів трансляції – всі вони налаштовуються аналогічно

item.image_url

 Після того як ви внесли всі налаштування – не забудьте їх зберегти.

Якщо у вас буде кілька залів трансляції – всі вони налаштовуються аналогічно

310