Довідковий центр RegToEvent

Як зробити гостьовий квиток (для спонсора, спікера, преси, тощо)?

Якщо у вас передбачені безкоштовні квитки для якоїсь специфічної категорії учасників, спікерів, спонсорів і т.д. То можете створити окремий тип квитка з вартістю 0 грн та додати в його налаштування ручну модерацію.

Учасники будуть реєструватись, але їх дані збережуться в замовлення "на модерації" і тільки після того як ви перевірите чи дійсно це людина яка відповідає встановленим вами критеріям для отримання безкоштовного квитка та підтвердите (промодеруєте) таке замовлення, вона отримає свій квиток.


Такий тип квитка можна зробити прихованим, чи навіть захистити додатково форму паролем, щоб інші учасники не могли отримати до неї доступ та не бачили, що такий тип квитка існує. Детальніше про секретний тип квитка дивіться тут

item.image_url

Якщо вам потрібно дати учаснику гостьовий квиток без додаткової модерації, і мова йде про 1-2 чи кілька таких квитків ви можете після реєстрації такого учасника (або можете зареєструвати його самі, якщо маєте всі необхідні дані) зайти в деталі його замовлення, та натиснути кнопку "Безкоштовно" або "Безкоштовно з Email" і він також отримає квиток просто так, без оплати.


Зверніть увагу!

Кнопка Безкоштовно - просто змінить статус замовлення з Нове на Безкоштовне, згенерує учаснику квиток, але НЕ відправить його. Це зроблено для того, якщо, скажімо у вас немає реальної пошти учасника, ви спілкуєтесь з ним в якихось месенджерах і будете відправляти квиток йому вручну туди. Або ж ви просто додаєте імена гостей, щоб видати їм на реєстрації бейдж, при цьому не плануєте відправляти їм квитки завчасно.

Кнопка Безкоштовно + Email, відповідно згенерує квиток та відправить його учаснику на вказану електронну пошту.

Відправка СМС за замовчуванням для безкоштовних квитків не відбувається.

item.image_url

Не радимо використовувати для безкоштовних квитків промокоди на 100%, адже такі квитки розцінюються системою як "Оплачені", а не безкоштовні. Тому за такі замовлення буде нарахована фіксована частина комісії передбаченої для вашого заходу

270