Довідковий центр RegToEvent

В чому перевага RegToEVENT?

Можемо з упевненістю сказати, що жоден квитковий сервіс в Україні не володіє таким набором функцій та налаштувань. 🤷‍♀️


👌Платформа була створена організаторами реальних подій, тому ми 100% знаємо, які питання потрібно закрити організатору, щоб спростити підготовку до заходу. 


Ми не хотіли робити все вручну, бо це забирало купу часу! Тому намагалися все автоматизувати по максимум - так і з’явився RTE. За допомогою нього, ми - всього 3-є людей організовували заходи від кількох сотень до кількох тисяч учасників без потреби тримати великий штат працівників, які відповідають за 1 функцію, бо все автоматизовано, і залишається лише займатись справді організацією, а не вирішенням питань з квитками.


💡 Платформа писалась і вдосконалювалась кілька років великим штатом програмістів, і цей процес не припиняється по теперішній час. Тому її набір функцій ніяк не можна порівняти з самописними CRM системами або сервісами по прийому платежів.


🙄Якщо ви вирішили написати власну платформу з продажу квитків, гарно подумайте скільки часу і коштів на це буде витрачено, та чи окупиться воно в майбутньому. Або ж ви ризикуєте задовольнятись мінімальним набором функцій, а решту з гордістю за власну розробку робити вручну.


😎За роки проведення власних заходів та заходів наших клієнтів ми знаємо дуже багато вузьких місць та страхуємо від них організатора.

Ми знаємо, що організатору важливо не просто продати квитки, а ще й проконтролювати вхід гостей на локації, тому надаємо окрему послугу чекіну учасників “під ключ” безпосередньо в день заходу, щоб ви і надалі могли займатись заходом а не видачею бейджів гостям.


💰 Ми завжди виплачуємо кошти нашим організаторам одразу після продажу квитка і ніколи не тримаємо їх у себе до завершення заходу.


Ви звісно можете переглянути нашу презентацію, перечитати всі статті на сайті і всю довідку

Але краще зареєструвати собі кабінет та спробувати, щоб переконатись у цьому, аніж читати багато тексту.

item.image_url
381