Довідковий центр RegToEvent

Як модерувати дописи в APP

Організатор робить дописи в стрічку так само як і учасники – з мобільного додатка, або можна скористатись веб-версією АРР, щоб було зручніше.

Через налаштування кабінету організатора це робити не можна.


Але організатор в окремому розділі "Новини" бачить список всіх публікацій, які є в стрічці і може там швидше їх переглянути та відреагувати на сторонню рекламу чи публікації, які порушують чиїсь права, питання моралі, честі і гідності.

item.image_url

Учасники можуть скаржитись на публікації одне одного, якщо вони вважають, що публікація порушує чи ображає чиїсь права.

Учасник натискає на публікацію, і в спливаючому меню обирає поскаржитись.

item.image_url

Ви, у відповідному розділі «Скарги», будете бачити запит від учасника, зі скаргою на цю публікацію, хто залишив цю скаргу, коли.

item.image_url

Відповідно можна видалити цю публікацію, а можна додатково ще й заблокувати учасника. Ви обираєте дату та час, коли закінчиться бан і такий користувач буде бачити стрічку, зможе переглядати всі інші розділи - програму, трансляції і т.д., але не зможе спілкуватись з іншими учасниками, та публічно залишати дописи в стрічку новин на визначенйи вами час.

item.image_url

В розділі "Бан" ви будете бачити список усіх користувачів, яких ви заблокували. І у разі потреби зможете його завчасно розблокувать.

item.image_url
item.image_url

Забанити користувача можна з розділу налаштувань мобільного додатку - "Користувачі" Звідти ви можете написат иповідмолення конкретному учаснику чи забанити його.

item.image_url
23