Довідковий центр RegToEvent

Що таке текст листа після першого кроку реєстрації?

Після того як ваш потенційний учасник ввів свої дані в форму реєстрації, та перейшов на наступний крок для оплати квитка, йому буде створено особистий кабінет на нашій платформі, де вже буде збережено його замовлення на захід, а у разі оплати він отримає електронний квиток на захід, доступ до трансляції, якщо вона у вас передбачена на нашій платформі та його матеріалів, звісно, якщо ви їх завантажили до свого заходу.

 

Саме на цьому етапі - реєстрації кабінету, учаснику відправляється лист, в якому зазначено його логін, пароль (який система згенерувала для нього довільним чином) та посилання для входу в кабінет.


Щоб заповнити цей текст, вам потрібно перейти в розділ Інші налаштування – Тексти. Вікно для тексту після 1го кроку реєстрації буде одразу після вікна для тексту оферти.

item.image_url

У відповідне поле налаштувань прописаний стандартний текст такого листа, але ви можете змінити його за бажанням на свій власний, та написати якусь додаткову інформацію для своїх учасників та спонукати їх завершити замовлення - оплативши квиток та свою участь. Система автоматично вниз вашого тексту підставить реєстраційні дані (логін, пароль і посилання входу в кабінет)


В кінці сторінки не забудьте натиснути кнопку "Зберегти".

 

Якщо ж квиток безкоштовний, то кабінет учаснику створюється на тому ж етапі - після заповнення даних форми, але він одразу переходить на сторінку подяки оминаючи крок з оплатою.


Зверніть увагу!

Якщо учасник раніше вже купував квитки на інші будь-які заходи через нашу платформу, і вже має створений кабінет, то такий лист йому не буде відправлено повторно, лише лист з квитком після оплати.

397