Довідковий центр RegToEvent

Що таке дублікати Еmail і номерів телефону в квитках?

Ми зберігаємо не лише успішні оплачені замовлення, а і всі спроби реєстрацій учасників, для того, щоб організатор отримав максимально повну базу всіх бажаючих відвідати його захід. Відповідно ви можете потім зв’язатися з учасниками, які не оплатили своє замовлення, нагадати їм про нього, запропонувати знижку чи бонус, зміну квитка, тощо.


При першій реєстрації учасника на будь-який захід на нашій платформі йому створюється особистий кабінет, а система відправляє йому лист з логіном і паролем до цього кабінету.


В налаштуваннях Форм реєстрації, нижче під полями є 3 налаштування прапорцями, які відповідають за збереження самих реєстрацій.

Якщо ви НЕ ставите прапорець "Дозволити дублікати", то учасник, який зареєструвався на ваш захід вчора і не сплатив своє замовлення, а сьогодні він вирішив придбати квиток, але не через кабінет і оплату старого замовлення, то система не дасть йому зробити реєстрацію на ті самі пошту та/або телефон. Вона видасть йому попередження, що в нього вже є кабінет в системі і він має авторизуватися та оплатити своє замовлення там.

item.image_url


Тут з одного боку виникає незручність для учасника, адже не факт, що він бачив лист з паролем до кабінету, і він може почати телефонувати вам і відволікати питаннями, що ж тепер робити.


З іншого боку, з незручними моментами можете зіштовхнутись ви - адже один і той же учасник використає інші пошту та телефон, і не залежно від того оплатив він своє замовлення цього разу чи ні - у вас в базі буде збережено 2 реєстрації і здогадайтесь це одна людина чи ні )))


Якщо ж ви ставите прапорець “дозволити дублікати”, то учасник може використовувати свої дані безліч разів для оформлення замовлення і система просто їх буде зберігати кожного разу як нове, з новим номером. 


Такий варіант точно зручніше учасникам, їм не треба думати про кабінети і де взяти доступи, але є певні незручності для вас, адже у вас може висіти 2-3-...-10 однакових замовлень на одну й ту ж людину. Причому, як правило, лише одне з них сплачене, а решта якихось пробних )))


Втім, ніхто не забороняє вам, переконавшись, що сплачене і всі решта нові - це просто дублікати, взяти і видалити їх, щоб вони вас не відволікали. 


Який варіант обирати - рішення за вами. 


342