Довідковий центр RegToEvent

Коли RegToEVENT може нарахувати комісію після заходу?

Якщо ваші учасники одразу оплачують квитки на сайті, то RegToEVENT автоматично вираховує свою комісію з платежу, як і платіжні сервіси.

Якщо ж ви деяким замовленням ставите статус “Оплачено готівкою” чи “Оплачено безготівковим рахунком”, оскільки це фактично оплачені квитки, для нашої системи, згідно їх статусу, то вона нараховує за них комісію, яка також підлягає оплаті організатором, але за такі платежі ми не можемо автоматично утримати свою комісію, тому організатор сплачує її на підставі виставленого нами рахунку, згідно правил публічного договору пункту 4.5.


Якщо організатор надає своїм учасникам промо-коди на 100% від вартості квитка, то система також рахує такі квитки як “Оплачені”, а не “Безкоштовні” і також нараховує за них комісію. Єдина відмінність,що % від 0 = 0, тому нараховується лише фіксована частина комісії, з кожного такого квитка, згідно правил публічного договору пункт 4.7.


Якщо в рамках платного заходу організатор генерує безкоштовні квитки для деяких учасників, то за такі квитки комісія не сплачується

  • для типів квитків, які не передбачають розсадку гостей з прив’язкою до місця, зони чи слота часу, якщо їх кількість не перевищує 50% від числа всіх згенерованих Електронних квитків даного типу для цього Заходу.
  • для типів квитків, де передбачено розсадку гостей по схемі залу, та продаж квитків з прив’язкою до місця, зони чи слота часу, якщо їх кількість не перевищує 25% від числа всіх згенерованих Електронних квитків даного типу для цього Заходу. 


Якщо ж кількість безкоштовних квитків перевищує зазначені квити виділені організатору для безкоштовних запрошень, то також буде нараховуватись фіксована комісія, яку організатор повинен буде сплатити на підставі рахунку після заходу, згідно правил публічного договору пункт 4.6. та 4.6.1.

На жаль, всі вище перераховані правила викликані виключно недобросовісним відношенням організаторів до роботи нашого сервісу, які вважають, що можна просто так генерувати квитки в будь якій кількості, приймати оплати на свої особисті реквізити і при цьому нічого не сплачувати сервісу.

Ми не намагаємось відвоювати у організатора комісію за кожен квиток, який був придбаний не через сайт, або безготівковим рахунком, або зі знижкою 100%, чи щось інше.

Норми застосовуються лише в тому випадку, якщо з таких ситуацій “набігає певна сума”.

Це не означає, що ми виставимо вам рахунок на 10-30 грн після заходу, бо ви згенерували на 3 квитки більше.

Але якщо кількість квитків дуже велика, або такі ситуації мають систематичний характер, то ми можемо виставити рахунок за результатами кількох заходів, склавши всі суми в одну. 

318