Довідковий центр RegToEvent

Як змінити статус замовлення?

Всі реєстрації на ваш курс будуть зберігатися в розділі “Замовлення”.

Система зберігає всі спроби реєстрації, незалежно від того були они оплачені чи ні. Всі нові неоплачені реєстрації зберігаються зі статусом "Нове"


Якщо учасник сплатив свою участь та придбав квиток через сайт онлайн, то статус замовлення з “Нове” на “Оплачене” зміниться автоматично, а учасник зможе завантажити на thankyoupage отримає листа з підтвердженням участі та квиток своєму особистому кабінеті.


Якщо ви самостійно прийняли оплату, не через сайт або бажаєте надати учаснику доступ до курсу безкоштовно, то такі статуси ви повинні змінити вручну самостійно.

Для цього перейдіть в розділ Замовлення знайдіть потрібне та натисніть на нього мишкою, щоб відкрити деталі.


В замовленні зі статусом”Нове” ви можете змінити статус на:

  • Оплачене готівкою - переведе замовлення в статус оплаченого, відправить учаснику листа з підтвердженням реєстрації участі та квиток, а також відправить СМС з посиланням на завантаження квитка для надійності. Система нарахує за таку дію комісію з квитка! Оскільки для неї він фактично оплачений, яку організатор повинен буде сплатити після заходу.
  • Безкоштовне - переведе замовлення в статус безкоштовного, згенерує квиток учасника, але НЕ відправить ніякого підтвердження ні на пошту, ні в смс.
  • Безкоштовне + Email - зробить все те ж саме що і попередня кнопка, тільки ще додатково відправить учаснику листа з підтвердженням та квитком
  • Скасоване - відхилить замовлення і оплата його стане неможлива
  • Видалене - видалить його (приховає з загального списку)


Аналогічні статуси в замовленнях зі статусом "Невдалої оплати", оскільки їх можна оплатити в будь-який момент, як через сайт так і вручну зміною статусів.


Можна додати ще учасників до замовлення через відповідну кнопку. Або ж навпаки видалити картку когось із них.

Можна відредагувати дані учасника, натиснувши "редагувати" на картці конкретного учасника. В новому неоплаченому замовленні можна редагувати абсолютно все, в тому числі тип квитка учасника, додати йому промокод на знижку чи додаткову опцію.

item.image_url
  • Посилання на оплату - якщо учасник зареєструвався і не оплатив, а ви нагадали йому свій захід, то можна одразу сформувати повторно посилання на оплату цього, вже створеного замовлення і відправити йому в СМС або листом прямо під час розмови, поки він ще про вас пам'ятає. Або ж просто скопіювати і відправити вручну через якісь месенджери чи інші канали зв'язку
item.image_url

Замовлення зі статусом “На модерації” можна підтвердити, тоді учаснику відправиться посилання на оплату квитка або ж одразу відправиться сам квиток, якщо за умовами його налаштувань він був безкоштовний (з вартістю 0)

Якщо ви відхиляєте таке замовлення, то можна просто його відхилити - учасник не зможе його оплатити чи отримати квиток, але при цьому він про це навіть не дізнається )))

Можна відхили і повідомити його про це в СМС чи на Email, що його реєстрація відхилена. Але таке надсилання відбудеться за додаткову плату з євробалансу.

Замовлення також можна скасувати чи видалити.

item.image_url

Замовлення зі статусом “Очікує безготівкової оплати” можна перевести в статус “Оплачено” якщо ви отримали кошти від учасника на свій р/р в такому разі замовлення перейде в статус Оплачено, а йому згенерується та відправиться квиток на пошту і в смс.

Або відхилити чи видалити якщо ні.

item.image_url

Замовлення зі статусами "Оплачене" ао "Безкоштовне" можна: повренути, скасувати чи видалити.

Або ж продублювати учасника листа чи смс з квитком.

В замовленнях зі статусом "Безкотовне немає повернення. Так як воно було безкоштовне коштів ви не отримали, тому і повертати там нічого, тільки скасувати квиток.


Кнопка "Друк" - завантажить вам .pdf файл з квитком учасника, якщо ви будете його пересилати йому вручну. Чи можливо на етапі налаштувань ви тестуєте його зовнішній вигляд. При кожній зміні в налаштуваннях, вам буде завантажуватись оновлений вигляд квитка.

item.image_url
311