Довідковий центр RegToEvent

Варіанти руху коштів за квитки

Є 2 основні схеми руху коштів від продажу квитків на ваші події.


1. Основний

Кошти від продажу організатор отримує зразу на свої рахунки


Цей варіант передбачає, що у вас є наявний мерчант (рахунок/кабінет/акаунт) в будь якому еквайрінгу. Відповідно є юридична особа ТОВ або ФОП, на кого він (еквайрінг) зареєстрований.

Для онлайн платежів, в налаштування події організатор додає потрібні реквізити свого еквайрінгу, а наш менеджер перевіряє чи все коректно заповнено та активує спосіб оплати.

 

Усі оплати надходять безпосередньо на рахунки організатора. Сервіс RegToEVENT не має до них доступу.

Комісії сервісу (https://regtoevent.com/ua/price/) списуються із заздалегідь поповненого балансу організатора в його особистому кабінеті, після зміни статусу замовлення на "Оплачено". Якщо було замовлення, яке не оплатили, комісія, відповідно, не списується.

item.image_url

Реєстрація в еквайрінгу і активація мерчанта для прийому коштів може зайняти від 1 робочого дня до кількох тижнів, все залежить від того на скільки швидко ви надасте їх фінансовому моніторингу всі потрібні документи і чи відповідатиме ваш сайт встановленим вимогам.

 

Умови реєстрації, активації і комісійні збори у всіх +\- однакові, тому обирайте той, який вам зручніше. Для прийому коштів за квитки, організатор може використовувати

не 1, а кілька еквайрінгів! Це допоможе збільшити конверсію вдалих оплат.

 

Для підключення свого еквайрінгу у нашого сервісу вже є ряд готових інтеграцій з 17 варіантами оплати, доступних організатору на вибір.

Якщо ж ви використовуєте український еквайрінг якого не знайшли в списку, або проводите подію в іншій країні і хочете підключити місцевий сервіс прийому платежів, то зверніться в нашу підтримку і за декілька днів ми вам його підключимо та налаштуємо все для прийому коштів за квитки.

2. Транзитний

Кошти заходять на банківський рахунок RegToEVENT, а потім переказуються організатору


Цей варіант передбачає, що у вас є юридична особа ТОВ або ФОП, але немає готового мерчанта в якому-небудь еквайрінгу. При цьому немає часу на його активацію, або з інших міркувань ви не хочете його заводити.


Іноді сервіс РТЕ може надати в оренду свої акаунти в еквайрингових сервісах і прийняти оплату за квитки "на себе" за 1,6% від прийнятої суми.

Грошові кошти в цьому випадку проходять транзитом. RegToEVENT НЕ виступає податковим агентом організатора і НЕ сплачує податки з сум, що надійшли. Всі податкові зобов’язання виникають в організатора, після отримання ним суми від продажу квитків на його розрахунковий рахунок.


Після зарахування коштів від продажу на рахунки RegToEVENT, за запитом організатора (але не частіше ніж 1 раз на 2 тижні) сервіс проводить розрахунок всіх сум та готує акт для перерахунку коштів.

Після підписання акту організатором, виплачує консолідований платіж за звітний період.


Якщо для прийому платежів використовувались різні еквайрінги, то відповідно і платежі будуть окремими сумами по кожному еквайрінгу окремо. Наприклад, 5000$ було зараховано через оплати LiqPay, і ще 3000$ було прийнято через MonoPay. Відповідно організатор отримує 2 акти за звітний період і 2 виплати, окремо сума прийнята LiqPay, а окремо на MonoPay.

item.image_url

3. Безготівкова оплата

На сторінці з вибором оплати учасник зразу генерує собі pdf рахунок на оплату банківським переказом за реквізитами


Актуально для бізнес-подій, де основна частина учасників делегуються компаніями, і саме компанія сплачує за участь співробітника.


Організатор вказує свої реквізити юридичної особи, IBAN, юр адресу, призначення платежу, за яке фактично може прийняти кошти, податки (включено, чи рахувати зверху до суми і в якому розмірі) і сервіс RegToEVENT генерує автоматично рахунок для оплати на реквізити організатора.

Можна вказувати відразу кілька юр. осіб, наприклад, для формування рахунків з ПДВ і без.


Після завантаження рахунка на оплату замовлення учасника переходить в статус "очікує безготівкову оплату", а після отримання коштів на свій рахунок, організатор підтверджує факт оплати в деталях замовленні і комісія RegToEVENT так само списується з балансу кабінету організатора. Квиток генерується, та автоматично відправляється покупцеві.

4. Серві RegToEVENT НЕ співпрацює з організаторами фіз.особами

Для уникнення порушень законодавства будь якої країни.

НЕ проводить виплати на карту фізичної особи

НЕ віддає прийняті кошти готівкою

НЕ конвертує валюту в якусь іншу, для виведення коштів організатору


Якщо ви фізична особа і дууууже бажаєте провести подію, та хочете щоб ми прийняли на себе кошти і віддали їх вам, це можливо лише за умови, що ми виступимо вашим податковим агентом, та сплатимо за вас ПДФО - 18% - податок на доходи фізичних осіб та ВЗ - 1,5% - військовий збір від прийнятої суми.

27