Довідковий центр RegToEvent

Які інструменти мені будуть доступні в аккаунті?

В кабінеті організатора ви знайдете такі розділи меню:

Дашборд - розділ кабінету організатора де наочно зібрано статистику по івенту.

Скільки всього замовлень/квитків було замовлено, скільки з них оплачено. Статистика браузерів і ОС користувачів, ГЕО користувачів, тощо

item.image_url

У розділі події ви створюєте свій івент, тут же зберігаються всі минулі івенти і з якихось причин відхилені модератором. Можете їх фільтрувати за статусами, датами або типами.

У розділі замовлення зберігатимуться всі реєстрації ваших учасників, як неоплачені, так і оплачені, з невдалою оплатою, запитом безготівкової оплати тощо. І всі дії із замовленнями (квитками) ви будете робити саме тут.

item.image_url

Експорт/імпорт. У цьому розділі можна завантажити вивантаження з усіма реєстраціями за окремим івентом, але без будь-яких фільтрів! Вивантаження з фільтрами робиться в розділі замовлення. Імпорт дає змогу завантажити наявну у вас заздалегідь базу учасників.

Користувачі. У цьому розділі ви можете створити додаткові ролі для свого облікового запису: співорганізатора, додати членів своєї команди, реєстратора, для чекіна, тікет партнера.


item.image_url

Чекін. У цьому розділі всі налаштування для чекіну, статистика скільки коли прийшло і на який вхід, налаштування стікерів, бейджів для персоналу, налаштування зон для сканування тощо.

У розділі аналітика зібрані орієнтовні дані трафіку. 


item.image_url

Меню для створення розсилки емейлів або смс повідомлень за різними сценаріями з різними фільтрами.

Чат-бот - незамінний помічник організатора. Він надсилає щоденну статистику про кількість реєстрацій і продажів. Про всі нові реєстрації, успішні та неуспішні оплати і багато іншого


item.image_url

Вгорі праворуч дані організатора, можна заповнити більш детальну інформацію про себе

Ознайомитися з тарифними планами, якщо будете використовувати підписку, а не комісійний варіант розрахунків

Поповнити баланс кредитів, які використовуються для додаткових розсилок

Ну і тут прямий перехід у телеграм-чат саппорту, де вам відповість будь-який співробітник, який першим побачить ваше звернення. Якщо йому не спиться - то навіть вночі ))) А якщо гарний настрій, то навіть у свята і вихідні )))

item.image_url
352