Довідковий центр RegToEvent

Коли організатор отримує свої кошти?

Якщо організатор обрав спліт платежів - тобто отримує кошти автоматично від систем прийому платежів одразу на свої рахунки, то зарахування відбуваються згідно їх правил. Найчастіше це наступний робочий день після отримання коштів від учасників.


Тобто, якщо продажі квитків були в понеділок, то свої кошти організатор отримає вже у вівторок зранку. Якщо продажі були в п’ятницю, суботу, неділю - у понеділок. Якщо продажі відбувались у дні державних свят, то відповідно зарахування на рахунок відбудеться на наступний робочий день після таких свят.


Є платіжні сервіси, які проводять оплату щоденно, після кожної транзакції або по накопиченні якоїсь мінімальної суми для виплати. Це ви можете уточнити безпосередньо у них.


Якщо ж організатор обрав комісійну модель розрахунків - тобто всі кошти від продажу квитків утримуються на рахунку RegToEVENT з подальшим перерахуванням на банківські реквізити організатора, то такі перерахунки проводяться на вимогу організатора, але не частіше як 1 раз на 2 тижні.

І в першому і в другому випадку організатор отримує свою суму за вирахуванням всіх комісій - і комісії RegToEVENT і комісій платіжних сервісів.


Зверніть увагу!

Якщо ми працюємо з вами вперше, подія відбувається закордоном, є якісь сумніви з нашого боку стосовно ваших намірів, то кошти від продажу квитків можуть бути утримані до моменту проведення події.

На жаль, маємо прикрий досвід відміни подій і скарг від учасників на повернення коштів, які організатор відмовляється виплачувати (((

348