Довідковий центр RegToEvent

Як підключити чат-бота?

Щоб підключити сповіщення у чат-бот, зліва на панелі з розділами меню - знайдіть меню “Чат-бот”

В цьому меню буде список ваших заходів, які ви створювали в кабінеті та інструкція як його налаштувати.

item.image_url

В інструкції є список основних команд для бота, які ви можете йому відправити. Викликати статистику станом на зараз, промодерувати чи відхилити замовлення, підписати, тощо.


Для того щоб підписатися на оновлення по вашому заходу, справа де опис вашого івенту є меню “Коди підключення”

item.image_url

Переходите в це меню, та бачите кнопку “Додати”.

Натискаєте кнопку і вам згенеруєтсья код підключення до чат-бота.

А справа буде список сповіщень, які ви зможете отримувати за цим кодом. Що отримувати - проставте прапорцями, якщо якесь сповіщення ви не бажаєте отримувати - зніміть прапорець.

item.image_url

Далі вам потрібно знайти нашого бота в Телеграм. Посилання на нього ви знайдете тут же - в інструкції, та відправити йому команду /join а через пробыл той самий код, який ви щойно згенерували.

item.image_url

Тепер ви підписані на бота, та почнете отримувати від нього сповіщення. Якщо ви оновите сторінку з налаштуваннями бота, то побачите, що цей код закріплено за вами.

До одного коду може підключитись лише 1 користувач.

Якщо ви бажаєте під'єднати до чат-бота своїх колег створіть ще коди та нехай вони скопіюють їх і собі зі свого телефону підключаться на бота.

При підключенні колег ви можете прапорцями редагувати які саме сповіщення їм дозволено отримувати.


Зверніть увагу!!!

Після закінчення заходу чат-бот не повинен надсилати вам сповіщення. Але іноді так трапляється, що він може ще певний час надсилати вам статистику по івенту. Якщо ви не бажаєте її отримувати, адже захід вже минув - просто перейдіть в налаштування та видаліть код. Це завжди допомагає )))

258