Довідковий центр RegToEvent

Як списується комісія RegToEVENT?

Якщо Організатор для прийому коштів використовує сервіси LiqPay або Fondy, то комісія RegToEVENT з кожного успішного платежу, списується автоматично. Оргнанізатор отримає свої кошти за вирахуванням комісії платіжного сервісу та комісії RegToEVENT


Наприклад, квиток коштує 1000 грн

Комісія платіжного сервісу складає 2,2%

1000 * 2,2% = 22 грн

Комісія RTE складає 3% + 10 грн з квитка

1000 * 3% + 10 грн = 40 грн

1000 - 22 - 40 = 938 грн - сума, яку отримає організатор

Якщо Організатор для прийому коштів бажає використовувати сервіси: WayForPay, Interkassa, Monobank, PayPal, Stripe, 2chekout, WhitePay, CoinPaymants, Coingate, Freedompay, Robokassa.KZ чи PrZelewy24, то всі кошти від продажу будуть надходити на рахунки Організатора, а комісія RegToEVENT буде списуватись з балансу Особистого кабінету організатора.


Для активації цих способів оплати організатору потрібно поповнити баланс свого особистого кабінету від 100€ чи більше. Без цього він не зможе внести реквізити відповідних способів оплати чи активувати їх для прийому коштів.

 

Комісія списується лише у разі успішної транзакції. Вона перераховується в євро залежно від валюти заходу.

Наприклад, квиток коштує 1000 грн

Комісія платіжного сервісу складає 2,2%

1000 * 2,2% = 22 грн

Комісія RTE складає 3% + 10 грн з проданого квитка

1000 * 3% + 10 грн = 40 грн

Якщо, курс євро 1€ - 39 грн, то комісія RTE в еквіваленті складе – 1,03€

1000 - 22 = 978 грн - сума, яку отримає організатор від платіжного сервісу

1,03€ - буде списано з балансу особистого кабінету організатора в сервісі RegToEVENT

 

Зверніть увагу!!!

Якщо організатор згенерував Електронний квиток учаснику шляхом натискання кнопок "Оплачено готівкою" або "Оплачено безготівковими", то комісія за такі замовлення нараховується в повному розмірі! Та списується з балансу кабінету організатора.Баланс Особистого кабінету Організатора поповнюється онлайн платежем в його кабінеті. Акт наданих послуг при цьому не виписується!

Якщо організатор виявив бажання поповнити баланс через безготівковий перерахунок, то він може це зробити звернувшись до технічної підтримки сервісу з проханням виставити відповідний рахунок. Та в подальшому отримати акт наданих послуг.


Якщо в процесі списання баланс особистого кабінету організатора став рівним чи менше нуля, то ці способи оплати стануть недоступні для покупців. Кнопки для переходу на платіжну сторінку будуть неактивні.


Кошти з балансу організатор може використовувати для списання комісії RegToEVENT одразу для кількох заходів одночасно.


Залишки по балансу не повертаються організатору, не можуть бути виплачені в готівковому еквіваленті, чи зараховані як оплата якихось додаткових послуг. Але вони не мають термінів зберігання та постійно доступні до використання організатором у будь-який час чи для будь-якого іншого заходу чи для інформаційних розсилок його учасникам


Комісія всіх вищеперерахованих фінансових посередників утримується автоматично в порядку та в розмірах визначених самим фінансовим посередником, що використовується.


Якщо кошти з продажу квитків надходять на рахунок RegToEVENT, то як правило, після закінчення події Сервіс робить звіт про всі прийняті платежі на користь Організатора, одразу утримує свою комісію, (враховуючи комісії по замовлення зі статусом "Оплачено готівкою", "Оплачено безготівковими") та решту перераховує Організатору

355