Довідковий центр RegToEvent

Як створити квиток?

При створенні заходу у вас автоматично створюється тестовий квиток з вартістю 1, в тій валюті, в якій ви створили захід.

Створюється він швидше для наочності, щоб натякнути організаторам куди рухатись далі, і ви можете ого деактивувати або навіть видалити поки там ще не було тестових реєстрацій.


Для свторення квитків перейдіть в меню Події -> Типи квитків та натисніть кнопку "Додати квиток"


Щоб створити квиток вам потрібно вказати:

Назва квитка

Як буде називатись ваш квиток - Учасник, Стандарт, Економ, Гість, Спонсор і т.п. чи просто Квиток

Опис квитка

Не обов’язкове налаштування, і ви можете його не вказувати. Якщо ж у вас є окремий тип квитка, який передбачено для певної категорії учасників, то ви це можете вказати в описі і учасники будуть бачити цей опис на формі реєстрації. (“для студентів”, “для пенсіонерів”, “для членів клубу любителів шахів”, тощо)

item.image_url

Дати продажу квитка 

Дати, коли такий тип квитка можна придбати (від … і до…), на випадок, якщо у вас квитки будуть продаватись почергово, а не всі одразу.

Колір

В кожному квитку є кольорова смужка на якій буде вказано тип квитка. На макеті вона синя. Якщо ви створюєте різні типи квитків, то можете одразу задати їм різні кольори це допоможе швидше візуально їх розмежовувати на локації в день заходу при реєстрації чи для доступу в різні зони.

Кількість квитків в замовленні

Це налаштування визначає скільки квитків може купити 1 учасник за 1 раз в одному замовленні. 

Тип квитка 

Ви обираєте, який саме квиток бажаєте створити. Онлайн – дає доступ до трансляції. Офлайн – квиток для участі на локації. З місцем - передбачає чітку розсадку в залі по рядах і місцях. Зі слотом часу - передбачає участь (вхід) в конкретний проміжок часу. 

Тип модерації

При автомодерації учасник реєструється і одразу може оплатити свій квиток. При ручній модерації - його заявка потрапляє в систему, але посилання для оплати він зможе отримати лише після того як ви підтвердите його участь вручну. Якщо ж участь безкоштовна, то після такого підтвердження учаснику зразу відправиться квиток на пошту.

Кількість

Визначає скільки всього квитків ви бажаєте продати (згенерувати разом з безкоштовними!)

Вартість

Скільки буде коштувати ваш квиток на старті продажів. Якщо потрібно налаштувати підвищення вартості скористайтесь для цього розкладом цін.

Пароль

Якщо ви бажаєте щоб форма реєстрації відкривалась лише тим учасникам, які введуть ваш завчасно заданий пароль - задайте його. При переході в форму учасники будуть бачити поле для введення паролю а тільки потім саму форму.

Секретний

Дозволяє приховати тип квитка із загальнодоступних, щоб інші учасники його не бачили та не могли зареєструватись. Наприклад, у вас є безкоштовні квитки для преси. Чи для персоналу, чи для спонсора.


427