Довідковий центр RegToEvent

Що таке додаткові опції?

Часто організатори обіцяють своїм учасникам відеозаписи, додаткові методички, чек-листи чи мануали, окремо продають участь у майтер-класах чи афтепаті і т.п. Дехто включає ці опції в перелік того що отримує учасник придбавши той чи інший тип квитка, а дехто робить можливість це придбати окремо від самого квитка.

Такі опції можна одразу налаштувати та продати учаснику разом з квитком, чи дати можливість докупити навіть пізніше, якщо учасник вирішив це зробити згодом, а не в момент реєстрації.

Додаткові опції також можна налаштовувати у вигляді прийому донатів на будь-яку суму.


Чим допоможуть організатору одразу створені додаткові опції? 

Найголовніше – це планувати та одразу отримати додаткові кошти:

  1. учасник купує квиток, одразу бачить, що є опція і імпульсивно приймає рішення придбати ще і її
  2. якщо учасник не придбав додаткову опцію одразу, то він принаймні знає, що вона є і піде “збирати на неї кошти”
  3. якщо учасник бачить, що опція є, а ви анонсували що пізніше вона подорожчає, то він буде швидше прйимати рішення про її покупку
  4. організатор одразу бачить динаміку, купують її чи ні.
  5. у організатора є розуміння кількості проданих, адже якщо це відеозапис, то ви його і так робите і вам не важливо скільки їх куплять, а от у разі замовлення афтепаті кількість ой як важлива, адже вам потрібно замовити окрему залу, продукти, і багато іншого. Якщо це майстер-клас, то у вас також є якісь обемеження по наповненню зали і продати їх забагато теж не найкраща ідея.
  6. найголовніше, у організатора одразу є живі кошти від придбаних опція, які він може витратити на підготовку до заходу та оплату послуг підрядників.

До речі, іноді, організатори ніяк не інформують учасників додатково, що є такі опції і про їх існування учасники дізнаються вже безпосередньо на локації в день заходу. Хтось виявився не готовий до зайвих витрат бюджету, у когось інші плани, і потенційна кількість проданих опцій знижується в рази. Тому їх завчасний продаж та анонсування збільшують кількість проданих.


358