Довідковий центр RegToEvent

Контроль технічного персоналу

Послуга актуальна для великих заходів з великою кількістю підрядників. Особливо якщо у вас кілька днів триває монтаж локації, заїзд різних підрядників і т.п.

Можна створити категорії підрядників: кейтеринг, звук, світло, меблі, прибиральники і т.д.


В кожну з таких категорій додати співробітників підрядника. Вказавши їх ім’я, телефон, посаду, додати фото і т.ін. На основі цих даних система сформує людині бейдж з QR кодом.


Далі, поділити локацію на зони, та знаючи розклад їх роботи: хто в який день буде працювати на локації в який час, вказати в картку такого співробітника коли саме йому дозволений доступ на локацію, в які зони, через які входи він може заходити.


Це дозволить уникнути скупчення всіх підрядників на одному вїзді, перебування всіх разом на локації і хаосу, а також обмежити вхід в зони де вони не повинні бути. Погодьтесь, що кухарі кейтерингу не дуже зрадіють, коли повз них будуть ходити вантажники з меблями.


Відповідно кожен працівник завчасно отримує від вас свій бейдж та приходить з ним на локації. Охорона сканує бейдж та бачить повні дані про людину, дозволено їй зараз вхід чи ні, та на правильний вхід/в’їзд підрядник приїхав чи ні.


Більше детальніше про послугу та її вартість ви можете дізнатись у нашої підтримки

244