Довідковий центр RegToEvent

Чи можна зачекінити квитки, які продавались через інший сервіс?

Так, без проблем наша система це зробить.

Ви надаєте нам базу учасників в Excel, вивантажену з сервісу на якому вівся продаж.

Ми імпортуємо цю базу собі, та налаштовуємо, щоб в день реєстрації система спів ставляла наявні у нас дані з квитками чужого сервісу. Адже надсилати учасникам нові квитки – це шлях в нікуди – вони заплутаються. Тому потрібно організувати все так, щоб наш сервіс сприймав ваші квитки як «свої».

В залежності від кількості ваших учасників передбачена фіксована доплата за інтеграцію сторонньої бази.


Навіщо доплата за інтеграцію бази?

Тому що ви нам даєте чужі QR коди, які генерувала НЕ наша система.

І нам потрібно їх імпортувати і налаштувати відповідність, перевірити чи все адекватно сканується і знаходиться, щоб чужий квиток наша система сприймала як свій.


Якщо це не була строння платформа з продажу квитків, а наша власна CRM система?

Для нас не важливо це була інша платформа продажу квитків чи ваша власна розробка. Для нашої системи це сторонні квитки і стороння база!


В якому вигляді вам дати базу, щоб не було доплати?

В нашому. 😊

Генеруваєте квитки через наш сервіс, тоді не буде іпортів/експортів. Тоді це будуть наші квитки, наші QR коди, наша база.

І не буде ніяких доплат.


Якщо у нас база в Google Form це вважається як сторння база?

Якщо ви збираєте реєстрації в Google Form і при цьому учасникам не відправляються ніякі квитки, у вас є база, а в них сподівання, що їх пустять - то при імпорті такого табличного файлу, учасники матимуть квитки нашого виду (якщо їх потрібно відправити). Відповідно це не буде стороння база, це буде наша база і наші квитки. Доплати за це не буде

302