Довідковий центр RegToEvent

Як змінити кількість місць за столиком?

За замовчуванням всі столики створюються однакового розміру на однакову кількість місць.

Якщо вам потрібно збільшити чи зменшити цю кількість ви виділяєте стіл, і в меню справа збільшуєте чи зменшуєте кількість.


У круглих столів місця додаються та розташовуються рівномірно по колу, а розмір самого стола змінюється також пропорційно, якщо стоїть відповідний прапорець “авторадіус”


Якщо ж вам потрібно власноруч встановити розмір столу, не залежно від кількості місць (в межах розумного, звісно) то ви знімаєте прапорець і в полі, що з'явиться встановлюєте цифру розміру вручну.


Налаштування Open spaces - відповідає за відкритий простір за столом, якщо наприклад вони всі розташовані вздовж сцени і передбачено місця лише з одного боку, щоб люди не сиділи спиною до сцени.


Налаштування Rotation - відповідає за те з якого боку розташувати ці місця, щоб вам не потрібно було крутити сам стіл догори ногами

item.image_url

У прямокутних столів місця додаються залежно від сторони.

Можна окремо змінити кількість зверху/знизу, чи додати їх зліва/справа (бо за замовчуванням вони там відсутні)


Відповідно якщо ви змінили кількість і розумієте що потрібно змінити і розмір столу, то він виставляється вручну ширина і висота прямокутника. Автоматично розмір прямокутного стола не зміниться залежно від кількості місць

item.image_url
145