Довідковий центр RegToEvent

Чи можна редагувати дані учасника при чекіні?

Якщо ви при чекіні будете друкувати учасникам стікери на бейдж з його даними, то реєстратори зможуть відредагувати дані учасника при друці, якщо помітили якусь помилку чи невідповідність.


Наприклад, учасник зробив якусь описку в прізвищі, імені чи назві компанії – так часто буває. Або поки настав день події то він вже змінив місце роботи чи посаду і просить замінити дані, щоб на бейджі вони відповідали реальним.

Іноді навіть бувають ситуації, коли на подію приходить інша людина, бо власник квитка не зміг бути присутнім, але не попередив вас заздалегідь, і сам не замінив дані в квитку в особистому кабінеті.

Тут вже вам вирішувати дозволяти хостес таке робити чи ні.


При скануванні з друком стікерів вікно друку відкриється автоматично. Якщо реєстратор зразу помітив помилку він може відмінити друк, та натиснувши на олівець для редагування картки реєстрації внести відповідні зміни.

Навіть якщо помилку помітили на вже роздрукованому стікері то це можна також зробити і ще раз його передрукувати вже з виправленнями.

item.image_url

А після внесення змін обов'язково натиснути на кнопку Оновити і вже вручну натиснути кнолпку "Друк", щоб роздукувався оновлений стікер

item.image_url
285