Довідковий центр RegToEvent

Хто оплачує комісії RegToEVENT і платіжного сервісу?

Ідеальна картина світу - це коли всі комісії сервісів, платформ, банків, податки і т.п. вже закладені у вартість яку бачить кінцевий споживач і якщо вартість його влаштовує - він оплачує бажану послугу, товар чи квиток, в нашому випадку.


Тому в стандартному ситуаціях ми передбачаємо, що обидві комісії сплачує організатор. При цьому вони будуть вираховуватись із суми сплаченої учасником, а організатор буде отримувати уже чисту решту.


Наприклад, квиток коштує 1000 грн

Комісія платіжного сервісу складає 2,2%

1000 * 2,2% = 22 грн


Комісія RTE складає 3% + 10 грн з квитка

1000 * 3% + 10 грн = 40 грн 


1000 - 22 - 40 = 938 грн - сума, яку отримає організатор



Якщо ж організатор не бажає оплачувати комісії сервісів і хоче перекласти цей тягар на учасників, то одну з двох комісій чи обидві одразу можна переключити на учасника.

При цьому до вартості квитка буде додаватись сума комісій і учасник буде оплачувати більше.


Тобто, якщо квиток коштує 1000 грн, але організатор обидві комісії перекладає на учасника, то при переході в оплату учасник побачить до оплати близько 1064 грн

1064 - 2,2% (комісія платіжної системи) = 1040,59

1040,59 - 40 грн (комісія RTE) = 1000 - сума організатора


Підсумовуючи вищесказане є 4 можливих варіанти, то буде платником комісій

item.image_url

Якщо ви все ж вирішили перекласти комісію на учасника, то повідомте про це нашого менеджера при активації вашого заходу.


Зверніть увагу!

І комісія платіжного сервісу і комісія нашої платформи прораховується від повної вартості квитка!

Дозволимо собі дати вам пораду з власних спостережень

Учасники дуже негативно сприймають додаткові комісії, адже коли людина бачить одну суму і на неї розраховує, а при переході в оплату бачить іншу, то не завжди такі оплати закінчуються успішно. 


Дехто шукає шляхи як обійти додаткову комісію, просить скинути кошти на карту чи ще якось, дехто просто йде зі сторінки. 

До того ж в нашому прикладі дана відносно невелика вартість квитка, якщо ваш квиток коштує 3-5-10 тисяч гривень такі суми “зверху” будуть ще більшими і будуть відлякувати ще більше.


Тому краще вам завчасно вираховувати цю вартість і все ж закласти її в остаточну ціну квитка, яку ви афішуєте на сайті. Приміром, якби ви подали на сайті, що квиток коштує 1100 грн учасники не знають, що з тих 100 грн ви оплатили комісію, а ви отримаєте свою 1000, як і планували. Зате негативу буде набагато менше.

264