Довідковий центр RegToEvent

Де переглянути реєстрації учасників?

Після заповнення форми учасником, ми зберігаємо його реєстрацію в crm систему, де ви надалі можете переглядати її деталі та працювати з ними.

Всі реєстрації оплачені/не оплачені/на модерації/видалені вами і т.п. зберігаються в розділі Замовлення.

item.image_url

Ви можете сортувати замовлення за потрібними вам параметрами: Захід (якщо у вас їх кілька), типи квитків, наявність додаткових опцій в квитку, статуси (нове, оплачене, тощо), способи оплати, дати реєстрації, кількість квитків в замовленні, вартість замовлення, тікет-партнер.


Можна здійснювати пошук конкретного замовлення за ім’ям, прізвищем, поштою чи телефоном учасника. Для цього поставте курсор у відповідне поле та почніть вводити. Система одразу почне шукати якусь відповідність навіть по кільком введеним вами буквам чи цифрам.


Якщо у вас є конкретний номер замовлення учасника чи номер його квитка, то поставте курсор у поле ID замовлення/квитка і почніть пошук.

item.image_url

Щоб переглянути деталі конкретного замовлення, просто натисніть мишкою на потрібне і вам відкриється картка замовлення де будуть всі дані заповнені учасниками, якщо у вас обширна форма і всієї інформації не було видно на перед перегляді.


Замовленням можна змінювати статуси вручну на оплачене готівкою, безкоштовне, скасоване, видалене чи навпаки, відновити видалене замовлення.


Можна редагувати замовлення: додати ще квиток, видалити котрийсь із них, додати до квитка додаткову опцію, промокод на знижку, відредагувати дані учасника в квитку

item.image_url

Всі разом, або якісь конкретні замовлення, з фільтрами чи без можна завантажити в Excel файл, якщо потрібно їх опрацьовувати у більш зручному табличному форматі.


Можна додати замовлення вручну через адмінку організатора. Для цього натисніть на відповідну кнопку справа вгорі, оберіть захід для якого потрібно додати реєстрацію та заповніть даними учасника поля форми.

item.image_url
322