Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати знижку 50% на кожен 2й квиток?

Дуже часто організатори стимулюючи продажі вигадують різні правила знижок на групові замовлення. Наприклад, купуй кожен 2й квиток за пів ціни. Або ж можна зробити більш гнучкіші сценарії, на кожен 2й квиток знижка 10% або на кожен 3й 30%, тоді система буде вираховувати, яка знижка більша і ту й буде застосовувати.

Наприклад, ви визначаєте перше правило, кожен другий квиток в замовленні за пів ціни.


Важливо!

В цьому випадку знижка буде рахуватись не на всю суму замовлення, а саме на один із квитків. Якщо ви налаштували універсальне правило одразу для всіх типів квитків і учасник додав в замовлення квитки різних типів, то система застосує знижку 50% до дешевшого квитка, а не до того, який був доданий другим.


Якщо учасник додав в замовлення 2 квитки – правило спрацює. Якщо він додав 3й – правило не спрацює ще раз, адже умова 2 квитки повторно не виконалась. Якщо він додасть в замовлення 4й квиток – то умова про 2 квитки виконалась знову і правило застосується ще раз. Таким чином учасник купить 2 квитки по повній вартості, а ще 2 зі знижкою 50%


Щоб налаштувати таку знижку, перейдіть в розділ налаштувань вашої події – «Промокоди». Перейдіть на вкладку Комплексні промокоди.

Вам потрібно заповнити форму на створення правила

item.image_url

Назва промокоду – суто робоча назва, як правило буде зберігатись в системі, учасники його ніде не вводять – воно застосовується автоматично, коли виконується задана умова. Тому пишіть таку назву, щоб ви розуміли що це за правило і що воно дає.


Тип промокоду – обираєте перемикачем це буде відсоткова знижка (% від суми замовлення) чи це буде фіксована знижка, наприклад 200 грн на загальну суму замовлення


Спосіб застосування – в даному випадку вам потрібно поставити перемикач «На кожен N квиток», щоб система застосовувала знижку після того як побачить в замовленні 2й квиток.


Застосування на N квиток – тут вказуєте порядковий номер квитка з якого почати застосовувати знижку – тобто в нашому випадку цифру 2.


Тип квитків – з випадаючого списку ви обираєте до якого з ваших створених квитків таке правило застосовувати. Можливо ви хочете надавати таку знижку лише на квитки Економ, а для квитків ВІП немає сенсу застосовувати такі правила. Якщо правило працює для всіх квитків – оберіть всі.


Розмір знижки – відповідно вводите цифрою. Якщо тип промокоду ви обрали відсоток, то знижка буде у відсотках, як на нашому прикладі – 50%, якби ми обрали фіксовану знижку, то знижка була б в валюті заході.


Кількість промокодів – скільки разів система може застосувати таке правило. Але зверніть увагу, що вона рахує кількість застосувань, а не кількість оплачених замовлень з таким правилом. Тобто якщо у вас є 5 групових замовлень де застосувалось це правило, але з них лише 2 замовлення оплачені, а 3 в статусі «Нове», то систмеа рахує що вона використала 5 разів правило, а не 2.


Дата закінчення – власне обираєте дату коли правило повинно перестати спрацьовувати. Таким чином ви можете обмежувати дію знижок у часі, якщо це знижки на якісь великі суми створені під тимчасові акції.

Після того як все заповнили – натискаєте кнопку «Додати промокод»

Перемикач ввімкнено/вимкнено дасть змогу вручну відключати правило, якщо в цьому буде потреба.


Зверніть увагу!

Якщо в полі Тип квитка ви обрали лише 1 тип, то правило спрацює лише тоді, коли в замовленні буде необхідна кількість квитків саме цього типу!

Зараз на нашому скріні 2 типи квитків, відповідно правило спрацює навіть якщо буде один такий квиток, один такий. Якби там було вибрано лише квиток «Учасник», то в ситуації, коли людина додала в замовлення один квиток «Учасник», а інший «Супер учасник» - правило б НЕ спрацювало. Бо за вашою умовою квитки мали б бути однаковими.


448