Довідковий центр RegToEvent

Як створити партнерські стенди

Віртуальні виставкові стенди партнерів і спонсорів, додаються аналогічно, як і стенди в розділі Онлайн трансляції, детальніше можете переглянути у відповідному розділі.

Немає жодної різниці будете ви створювати стенди з розділу трансляції чи з розділу мобільного застосунку, ці розділи синхронізовані, і незалежно від того де ви створили стенд він буде показуватись і в тому і в іншому розділі.

Єдина відмінніст і додаткове налаштування, якого немає у звичайному вікні онлайн трансляцій, але воно є в розділі мобільного застосунку – це QR код на стенд.

item.image_url

Під кожен створений стенд у вас генерується посилання, яке ви можете зашити в QR код.


Цей QR код ви можете надати партнеру, щоб той включив його в макет свого виставкового стенду на локації, і учасники, які будуть підходити до стенду зможуть відсканувати цей QR код, та перейти в чат спілкування з представником компанії експонента.

Якщо немає можливості додати його в дизайн стенда, можна навіть просто роздрукувати код на папері чи транслювати його на екранах, головне щоб люди, які підходять до стенду мали можливість його відсканувати. І тим самим залишити контакти спонсору, а той надіслав йому всю необхідну інформацію.

Більше не потрібно обмінюватись горами візитівок.

item.image_url

У відповідне вікно налаштувань ви вписуєте текст першого повідомлення, який отримає учасник та обираєте з випадаючого списку учасників особу, яка відповідає за стенд та листування.

Тобто якщо учасник відсканував код його автоматично перенаправить в чат спілкування з людиною, яку ви обрали з випадаючого спсику і чат почнеться повідомленням від імені стенду з тим текстом, який ви тут вказали.

До тексту можна додати посилання на якісь каталоги, файли, бонуси від партнера.


У користувачів мобільного застосунку так само як і у тих учасників які дивляться трансляцію в кабінетах на c.rte.im у розділі партнери буде каталог стендів партнерів, а натиснувши на будь який із них учасник потрапляє на окрему сторінку з інформацією про спонсора (партнера)

item.image_url

В чому відмінність між розділами «Компанія» і «Партнери»

Розділ Компанії стандартний, містить коротку інформацію про компанію учасницю, і він абсолютно безкоштовний.

Розділ Партнери має конструктор, тому там можна створити більш інформативну сторінку про партнера, про його переваги, послуги, товари і т.п. Така сторінка дозволить вам як організатору виділити партнерів і спонсорів, які оплатили свій статус участі, і тим самим ви зможете заохочувати інших учасників бути не просто в числі компаній з лого і коротким описом на пару речень, а оплатити партнерский пакет і стати партнером та отримати окрему сторінку про свою компанію. Збирати контакти зацікавлених, та надсилати їм свої пропозиції.


Створення стендів в розділі Партнери – платна опція. Детальніше – дивіться розділ Тарифи.

22