Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати двокрокову форму реєстрації?

Якщо ви використовуєте двокрокову форму реєстрації, то у вас, відповідно є 2 вікна - в першому учасник вводить лише ім'я, пошту та телефон. На цьому етапі ви можете самостійно вказати назву форми та назву для кнопки (Продовжити, Далі, придбати, тощо)


На другому кроці учаснику відкривається блок з усіма наявними у вас квитками, де він обирає які квитки бажає купити та скільки. А вже потім переходить до заповнення форм на всіх інших учасників.

На цьому кроці ви можете вказати так само назву до цього блоку та назву кнопки, а також визначити які саме колонки з даними показувати учасникам при виборі типу квитка (вартість, залишки квитків, показувати одну кнопку внизу форми чи навпроти кожного типу квитка, тощо.

item.image_url

Зверніть увагу!

Мова в заголовку блоку чи в кнопці не буде змінюватись автоматично! Тексти будуть відображені тією мовою, якою ви їх написали.


Форму можна інтегрувати в ваш сайт через JS код. Для цього вставте одну частину коду в шапку сайту, а іншу в те місце сторінки де безпосередньо має показуватись форма. Так вона буде виглядати як вбудована частина у ваш сайт.

item.image_url

А якщо ваш технічний спеціаліст чи ви володієте навичками розробки та налаштування сайтів, то за допомогою різних скриптів ви ще й зможете підібрати для неї колір та шрифти такі ж як на вашому сайті, щоб форма взагалі не виділялась. 


Якщо ж у вас немає можливості коректно вставити код у сайт, то ви можете використовувати більш простіший варіант - пряме посилання на таку форму. При переході за посиланням форма буде відкриватись в новому вікні на звичайному білому фоні.

Тексти та колонки будуть показуватись так як ви їх налаштували. Фон в такому варіанті використання форми - не змінюється!


333