Довідковий центр RegToEvent

Як створити безкоштовний захід?

Налаштування для безкоштовних і платних заходів - абсолютно однакові! Немає ніяких спец.розділів, прапорців чи перемикачів.


Якщо у вас безкоштовний захід ви заповнюєте всі ті ж самі розділи з налаштуваннями, що і для платної події:

  • Основні налаштування: "що, де, коли", дати реєстрації
  • Створюєте типи квитків
  • Налаштовуєте форму реєстрації
  • Додаєте текст публічної оферти та тексти листів
  • Оформляте вигляд квитка та додаєте контакти


Якщо у вас безкоштовний захід ви також створюєте квиток, але вказуєте, що його вартість 0 грн і, відповідно, вам не потрібно заповнювати налаштування розділу "Оплата" - це єдині відмінності між платними і безкоштовними подіями. Адже весь функціонал сервісу однаковий для всіх організаторів, не залежно від типів заходів.


Модерацію і платні і безкоштовні заходи проходять однаково вручну - після перевірки нашим менеджером. Якщо у вас квитки з вартістю 0 і немає прийому платежів це аж ніяк не означає, що модерація для заходу відбудеться якось автоматично.

Після того як ви заповнили всі потрібні розділи з налаштуваннями (крім оплати) - справа в верхньому куті натисніть на кнопку "Відправити на модерацію" і наші менеджери миттєво отримають сповіщення, що захід готовий до перевірки.


Якщо в процесі виявиться, що якихось налаштувань у вас не вистачає, то ви отримаєте сповіщення в своєму кабінеті, що захід модерацію не пройшов, і перелік пунктів, які потрібно виправити.

item.image_url
333