Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати додаткові опції?

Ви переходите в меню “Типи квитків” - вкладка - Додаткові опції

Щоб створити відповідну опцію, ви натискаєте на кнопку Додати опцію.

item.image_url

Вводите її назву та вартість. 

Також із доступних налаштувань прапорець “враховувати знижки чи ні” Якщо прапорець ввімкнений, то при застосуванні учасником промокоду до замовлення, знижка буде розраховуватись і на сам квиток і на додаткову опцію. Якщо ж прапорець вимкнений, то при застосуванні промокоду, знижка буде надаватись лише на квиток, а додаткову опцію учасник буде оплачувати по повній вартості.

item.image_url

Таких опцій ви можете створити будь-яку кількість.


Налаштування "Діапазон цін" та "Завжди увімкнена" потрібні для налаштування опцій у вигляді донатів. Більш детально про це шукайте у відповідному розділі


Після цього вам потрібно перейти на вкладку “типи квитків” та навпроти тих квитків, яким ви дозволяєте докупити таку опцію, потрібно обрати її із випадаючого списку у відповідному полі.

item.image_url

Тепер при реєстрації учасники зможуть одразу додати таку опцію до свого квитка та оплатити вартість і квитка і опції разом, одним платижем.

Якщо ж учасник не придбав таку опцію одразу, але вирішив це зробити пізніше, то за умови, що ви налаштували апгрейд до дод.опції він зможе це зробити в своєму особистому кабінеті.

359