Довідковий центр RegToEvent

Як створити схему залу?

Якщо у вас передбачено продаж квитків з чіткою прив’язкою по місцям і рядам, то вам потрібно створити схему залу, щоб учасники одразу могли купувати квитки на тих місцях, які оберуть.

Щоб створити схему залу, вам спочатку створити відповідні типи квитків.

Для цього заходите в меню «Події» -> «Типи квитків» та при створенні квитка обираєте тип «з місцем»

item.image_url

Після того як ви створили 1 чи кілька типів квитків з місцями, ви переходите на вкладку “Схема залу” та натискаєте на кнопку «Створити схему»

item.image_url

Визначіться де у вас буде розташована сцена, та якої вона форми. Можна обрати стандартні фігури прямокутник чи коло, а можна побудувати її самому елементом «полігон» якщо ваша сцена специфічної форми.

Оберіть потрібний елемент та "поставте" його на потрібне вам місце

item.image_url

Далі можете починати розставляти місця. Це можуть бути суцільні блоки можуть бути круглі чи прямокутні столи.


Столи за замовчуванням виставляються такі, як показано на скріншоті нижче, а далі ви зможете вручну задати їм потрібну кількість стільців та розмір стола.

Блоки з місцями ви встановлюєте першу точку (крісло) в потрібне місце, а далі розтягуєте на потрібну довжину ряду, та вниз на кількість рядів. Але їх також можна буде відредагувати вручну просто поставивши потрібну цифру

item.image_url

Після того як ви встановили блок з місцями (або стіл, не має значення) в меню справа вам потрібно обрати до якого типу квитка ці місця відносяться.


Для цього виділяєте весь блок мишкою, щоб відкрилось меню налаштувань та з випадаючого списку обираєте який це тип квитка.


Можна змінювати розмір ряду і кількість рядів, якщо при створенні ви десь помилились. Можна пробувати змінювати розмір самих кружечків для відображення їх на схемі.


Можна (і треба!) підписати нумерацію рядів та місць, щоб учасники розуміли місце в якому ряду і з яким номером вони придбали. Це можна робити різними візуальними варіантами.


Зверніть увагу!!!

Без вибору типу квитка для блока (по суті без прив’язки схеми до конкретного типу квикта) яка б гарна схема у вас не була, і як би довго ви не працювали над її створенням – вона НЕ буде збережена!


Щоб не починати все спочатку, вам потрібно обрати якого це типу квитка місця, і тільки потім зберігати схему!

Відредагувати її згодом можна буде, додавши нумерацію, якісь іконки, елементи, фон і т.п. але якщо ви створили всі блоки з місцями, столи, ряди і т.п. і «зберегли» схему – вона не буде збережена, бо система не знає до якого квитка місця прив’язати. Немає квитка – немає місць, починати доведеться спочатку.

item.image_url

Ось наприклад як зміниться вигляд блоку, якщо ми змінимо вид маркування рядів і місць і трохи змінимо розмір самих місць.

Зафарбується блок тим кольором, який відповідає типу квитка, до якого він прив’язаний. Якщо ви створили схему і її кольори вам не подобаються – перейдіть в налаштування «Типи квитків» і відредагуйте колір квитка там. Він автоматично застосується і до схеми залу.

item.image_url

Аналогічно обираєте тип квитка (і як результат кольори) для місць за столиками.

item.image_url

Можна створювати блоки місць під кутом, якщо вони так будуть розташовуватись на локації відносно сцени, або навіть видалити з блоку частину місць, якщо, наприклад в цьому місці буде колона, чи якийсь технічний елемент сцени, світлопрожектор, звук і т.п..

Бо дуже часто у гостей викликає обурення, що при придбанні квитка про це ніхто не попереджав, і він купив квитки за колоною де обмежено кут огляду.

item.image_url

До схеми можна додавати якісь візуальні елементи для оформлення. Іконки з зображенням, входів/виходів, місць для паління, вбиралень, тощо.

Можна лініями розмежувати простір, щоб учасникам було краще зрозуміло як виглядатиме локація в реальності.

item.image_url

А якщо у вас якась складна локація, з різними елементами, закутками, вікна/двері, перегородки, ще що-небудь, то можете взагалі додати фонове зображення локації, і вже по ньому виставляти свої місця, щоб від учасників було мінімум питань на тему: «де я сидітиму і що мені буде видно, яка різниця в квитках?» і т.п.

item.image_url

Після того, як ви зробите всі потрібні налаштування і нагадую - ОБОВ'ЯЗКОВО оберете тип квитка для своїх блоків - ви можете зберегти схему та почати реєструвати своїх гостей

item.image_url
487