Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати прийом платежів через Stripe?

Прийом платежів через Stripe можливий лише для тих юридичних осіб, які мають можливість створити відповідний мерчант в цьому сервісі.


При використанні організатором сервісу Stripe для прийому коштів за квитки від учасників, організатор обирає умови подальшої співпраці з сервісом:

  • за умови роботи по комісійній моделі (утримання комісії з кожного успішного платежу), організатору потрібно спочатку поповнити відповідний баланс в своєму кабінеті RegToEVENT. Після успішного платежу, система сама списуватиме комісію за це замовлення з балансу організатора.
  • за умови роботи з сервісом як з оператором онлайн сервісу організатор обирає тарифний план для свого заходу, та активує його на умовах регулярної підписки


Для підключення цього методу оплату за квитки у вас має бути заздалегідь створений і активований магазин в сервісі Stripe. Після цього для підключення пропишіть у відповідне поле Public key та Privat key свого магазину

item.image_url

Комісія з платежу станом на 01.09.2022 р становить 2,9% + $0,3

Зарахування коштів на Ваш мерчант відбувається одразу після оплати. Наш сервіс послуг по виведенню коштів з Stripe на ваші рахунки станом на зараз - не надає.

376