Довідковий центр RegToEvent

Що таке комплексні промокоди?

Комплексні промокоди це завчасно встановлені вами правила знижок для замовлень у яких не один квиток, а одразу кілька. Учаснику не потрібно нічого вводити в якесь поле при реєстрації, правило спрацьовує саме автоматично, коли виконалась задана вами умова.


Вони бувають двох видів:

 1) На кожен N квиток

Знижка на конкретний квиток в замовленні (іншими словами кратний якому числу).

Наприклад ви анонсуєте акцію – бери 3 – плати за 2 (3 по ціні 2-х, 2+1 = 2). В такому випадку система буде застосовувати правило кожен раз як виконається така умова. Тобто якщо учасник додав в замовлення 2 квитки – знижки не буде, якщо додав третій – застосується знижка і один з квитків не буде рахуватись в загальну вартість. Якщо додасть 4 і 5 квиток – знижка не спрацює, бо на друге використання умови ще не достатньо квитків. Якщо додасть 6й квиток знову спрацює правило 2+1 = 2 і таким чином він оплатить за 4 квитки, а 2 отримає в подарунок.


Не обов’язково це може бути подарунковий квиток, це може бути будь-який розмір знижка у % від вартості чи на конкретну фіксовану суму. Наприклад, на кожен 2й квиток в замовленні – знижка 50%


2) Починаючи з N квитка

Знижка на все замовлення в залежності від того скільки квитків учасник додав.

Наприклад ви анонсуєте своїм учасникам, що при купівлі від 2-х квитків і більше – знижка 10%. Відповідно, якщо учасник додає в замовлення 2 квитки (3,4,5…) то він отримує знижку 10% на ВСІ квитки в замовленні (на всю суму замовлення).

item.image_url

Ви можете створити кілька правил, які будуть застосовуватись залежно від того, яке спрацювало.

За замовчуванням знижки в системі не сумуються одна з одною та з промокодами.

Якщо ви створюєте кілька комплексних правил, то система буде вираховувати, за яким із них учасник отримує максимальну знижку і буде застосовувати тільки його.


Детальніше як налаштувати промокод від кількості в замовленні чи на конкретний номер квитка дивіться у відповідних розділах.

300