Довідковий центр RegToEvent

Чи можна отримувати кошти від RegToEVENT, а не від платіжних сервісів напряму?

Ви як організатор можете самостійно приймати кошти від продажу квитків одразу від платіжних сервісів, але в такому випадку вашим контрагентом буде саме платіжний сервіс, а не ми.

Оскільки прямих розрахунків між вами і нашою платформою - немає.

Відповідно акти наданих послуг від прийнятих платежів вам надають безпосередньо самі ці сервіси.


Якщо ж ви бажаєте, щоб вашим контрагентом були ми і акт наданих послуг надали вам ми, то тоді можна використовувати комісійну модель розрахунків - тобто всі кошти від продажу квитків заходять на рахунок RegToEVENT з подальшим перерахуванням на банківські реквізити організатора.


І в першому і в другому випадку організатор отримує свою суму за вирахуванням всіх комісій: і комісії RegToEVENT і комісій платіжних сервісів.


99% організаторів обирають все ж таки спліт платежів, та одразу отримують свої кошти, щоб мати змогу покривати витрати пов’язані з підготовкою до заходу.

Або дірект - прямий перерахунок на ваші мерчанти, зі списанням нашої комісії з балансу вашого акаунту.


В такому випадку комісія сервісу RegToEVENT буде більше, оскільки це додаткове навантаження на нашу бухгалтерію.

Розмір такої додаткової комісії залежить від обороту з продажу квитків події і з ним ви можете ознайомитись в особистому кабінеті в розділі "Оплата" (кнопка Інформація)


Як швидко відбувається перерахунок?

Розрахунок ми проводимо одразу після закінчення події, (в робочі дні). Якщо підготовка до події розтягнута у часі, можна робити кілька перерахунків по ходу підготовки, але не частіше як 1 раз на 2 тижні.

Терміни залежать від того, як швидко організатор підпише акт.

Можна підписати оперативно через сервісі https://edo.vchasno.ua/ або https://paperless.com.ua/ можна відправляти поштою, кому який варіант більше підходить. Саме підписання акту організатором найбільше впливає на терміни перерахунку коштів.


Зверніть увагу!

  1. Ми не використовуємо кошти організатора у власних цілях для вирішення своїх потреб.
  2. Підписати акти через сервіси електронного документообороту можна лише Електронним цифровим підписом юридичної особи!!! Якщо документ призначений юридичній особі, підписати його особистим ключем ЕЦП фізичної особи через Дію не вийде
  3. Організатор, з яким ми працюємо вперше отримає свої кошти після проведення події. Це викликано виключно тим, що ми вас не знаємо і маємо бути впевнені що подія дійсно відбулась, а не завтра, після виплати коштів, до нас прийдуть потенційні учасники і попросять повернути квитки, бо подію відмінили.
379