Довідковий центр RegToEvent

Як створити слоти часу?

Щоб створити слот часу для реєстрації відвідувачів вам спочатку потрібно перейти в меню налаштувань “типи квитків” та створити квиток “зі слотом”.

item.image_url

Потім переходите на вкладу “Слоти часу”.

Для створення слоту ви на календарі добираєте потрібну вам дату, далі обираєте тип квитка для якого створюєте слот та вказуєте інтервал часу, коли такий квиток буде активним (з і до), а також кількість - скільки таких квитків можна придбати на 1 проміжок часу.


Якщо це групові екскурсії, то кількість буде залежати від кількості учасників групи, для якої за й раз проводиться екскурсія. Якщо це індивідуальна юридична консультація, то відповідно на 1 час може зареєструватись лише 1 людина.


item.image_url

Якщо у вас прийом відвідувачів ведеться щоденно в один і той же час, вам не обов’язково створювати інтервали на кожен день. Ви можете створити 1 раз, а далі просто скопіювати їх на наступні дні, стільки - скільки потрібно.

Натиснувши на відповідну кнопку "Копіювати на наступний день"

При реєстрації ви можете використовувати спеціальний віджет календар, де ваші відвідувачі одразу будуть бачити вільні дати та вільні інтервали часу, і зможуть їх обрати для себе. 

item.image_url
371