Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати знижку купуй більше плати менше?

Якщо ви хочете заохочувати своїх учасників купувати більше квитків за один раз, для себе та друзів (чи колег), і встановлюєте знижки на групові замовлення, то можете налаштувати комплексне правило, від кількості «Починаючи з N квитка»

Наприклад, ви встановили, що купуючи 4 квитки і більше, учасники отримають 15% на замовлення.


Важливо!

В цьому випадку знижка буде рахуватись на всю суму замовлення! А не на кожен 4й квиток. Тобто якщо учасник додав одночасно 4 квитки (5,6,7…), то знижка 15% застосується до до загальної суми замовлення або іншими словами, до всіх 4-х квитків.


Щоб її налаштувати, перейдіть в розділ налаштувань вашої події – «Промокоди». Перейдіть на вкладку Комплексні промокоди.

Вам потрібно заповнити форму на створення правила

item.image_url

Назва промокоду – суто робоча назва, як правило буде зберігатись в системі, учасники його ніде не вводять – воно застосовується автоматично, коли виконується задана умова. Тому пишіть таку назву, щоб ви розуміли що це за правило і що воно дає.


Тип промокоду – обираєте перемикачем це буде відсоткова знижка (% від суми замовлення) чи це буде фіксована знижка, наприклад 200 грн на загальну суму замовлення


Спосіб застосування – в даному випадку вам потрібно поставити перемикач на «Починаючи з N квитка», щоб система застосовувала знижку після того як побачить в замовленні 4 квитки, а не раніше.


Застосування на N квиток – тут вказуєте порядковий номер квитка з якого почати застосовувати знижку – тобто в нашому випадку цифру 4.


Тип квитків – з випадаючого списку ви обираєте до якого з ваших створених квитків таке правило застосовувати. Можливо ви хочете надавати таку знижку лише на квитки Економ, а для квитків ВІП немає сенсу застосовувати такі правила. Якщо правило працює для всіх квитків – оберіть всі.


Розмір знижки – відповідно вводите цифрою. Якщо тип промокоду ви обрали відсоток, то знижка буде у відсотках, як на нашому прикладі – 15%, якби ми обрали фіксовану знижку, то знижка була б в валюті заході.


Кількість промокодів – скільки разів система може застосувати таке правило. Але зверніть увагу, що вона рахує кількість застосувань, а не кількість оплачених замовлень з таким правилом. Тобто якщо у вас є 5 групових замовлень де застосувалось це правило, але з них лише 2 замовлення оплачені, а 3 в статусі «Нове», то систмеа рахує що вона використала 5 разів правило, а не 2.


Дата закінчення – власне обираєте дату коли правило повинно перестати спрацьовувати. Таким чином ви можете обмежувати дію знижок у часі, якщо це знижки на якісь великі суми створені під тимчасові акції.


Після того як все заповнили – натискаєте кнопку «Додати промокод»

Перемикач ввімкнено/вимкнено дасть змогу вручну відключати правило, якщо в цьому буде потреба.


Зверніть увагу!

Якщо в полі Тип квитка ви обрали лише 1 тип, то правило спрацює лише тоді, коли в замовленні буде необхідна кількість квитків саме цього типу!

Зараз на нашому скріні 1 тип квитків, відповідно правило спрацює лише тоді, коли в замовленні буде 2 квитки однакового типу - Учасник. Якщо людина додасть 2 квитки, але різних, то правило не спрацює.

298