Довідковий центр RegToEvent

Що таке двокрокова реєстрація?

Певний відсоток організаторів переконані в тому, що збір попередніх заявок дуже позитивн овпливає на динаміку реєстрацій. тому вони спочатку дають учаснику коротку форму реєстрації по типу ім'я і телефон, або ім'я і пошта, щоб ці дані миттєво збереглись, а потім уже перекидають йог она сторінку з основною формою. Якщо ж учасник не продовжив заповнення основної форми їх колл-центри доводять справу до кінця.


Наша двокрокова форма дозволяє робити те саме (хоча, з практичних споглядань, ми не можемо підтвердити що це реально так працює, в середньому % завершених реєстрацій все рівно буде однаковий), бо не всі організатори дійсно працюють з незавершеними заявками.

Двокрокова реєстрація передбачає, що учасник на першому кроці заповнює лише 3 основні поля: ім’я, пошта та телефон, а після цього йому випадає блок з усіма видами квитків, де він може обрати який квиток бажає придбати та яку кількість.


Після того як він обрав які квитки і скільки, внизу йому відкриваються для заповнення картки реєстрації для інших учасників в тій кількості, яка відповідає кількості обраних квитків.


Якщо основна форма згідно ваших налаштувань містить ще й інші поля для заповнення, наприклад прізвище чи компанію, чи щось інше, то картка учасника відкриється з уже заповненими 3-ма полями, які він ввів раніше, а решту полів йому треба буде дозаповнити.

item.image_url
327