Довідковий центр RegToEvent

Що таке авто і ручна модерація?

Автоматична модерація дозволяє учаснику зареєструватись та одразу оплатити свою участь і отримати квиток. Якщо участь у заході безкоштовна, то після реєстрації він одразу завантажує свій квиток на thankyoupage та отримує його в листі.


Коли використовують ручну модерацію?

ЇЇ, як правило, використовують організатори закритих заходів. Наприклад, у вас є завчасно визначене коло гостей, але при цьому подія масово афішується (презентації нових продуктів, знайомство з партнерами, тощо). Якщо сайт події відкритий, робляться анонси і будь хто може перейти і знайти там форму реєстрації, то не залежно від того безкоштовна участь чи платна, організатор хоче, щоб про захід знали і говорили, але не прагне відсіяти людей, участь яких у заході не бажана. 

Або ж на захід роблять окремий тип квитка для студентів, які можуть прийти безкоштовно і важливо перевірити чи дійсно людина є студентом певного ВУЗу, або ж квитки для співробітників компанії організатора. Іноді проводять заходи на які партнерів запрошують безкоштовно, а всі інші бажаючі можуть прийти за оплату, якщо мають бажання і тоді потрібно перевірити чи дійсно на безкоштовну участь зареєструвався представник партнера чи ні.

item.image_url

Щоб це контролювати, при створенні типу квитка (це можуть бути як всі квитки, так і просто окремий тип) потрібно обрати тип модерації - Ручна

При таких налаштуваннях учасники будуть заповнювати форму реєстрації, їх замовлення зберігається в систему, але при переході на наступний крок система покаже йому thankyoupage, що його заявка прийнята в систему, але потребує додаткового підтвердження організатором.

У організатора такі замовлення зберігаються з відповідним статусом “на модерації”. Щоб відреагувати на таке замовлення, потрібно відкрити його деталі та підтвердити або відхилити таку реєстрацію, натиснувши відповідні кнопки.

При підтвердженні реєстрації учаснику на пошту одразу відправляється квиток, за умови, що участь безкоштовна, або ж відправляється посилання на оплату його замовлення, якщо участь платна. 

Якщо ви відхиляєте замовлення, то учасник не отримує нічого, а замовлення переходить в статус “Скасованого”. Якщо ви бажаєте якось інформувати учасника, що його замовлення відхилене, це можна зробити за допомогою листа або СМС, обравши відповідний пункт меню із випадаючого списку. Але такі відпрвки рахуються додатковими і будуть здійснюватись лише за умови позитивного балансу кредитів для розсилок.


375