Довідковий центр RegToEvent

Як приймати оплати за квитки?

Якщо у вас платний захід, то вам потрібно обрати та налаштувати одну чи кілька на вибір систему прийому платежів, з якими у нашого сервісу є інтеграція.


Всі вони налаштовуються по-різному, більшість із них передбачають, що у вас вже мають бути створені аккаунти (мерчанти) в цих системах.


Кошти організатор отримує напряму одразу від платіжної системи, як правило, на наступний робочий день після отримання коштів від учасника, якщо інше не передбачено праивлами сервісу з прийому платежів.


Якщо ви бажаєте, щоб кошти приймав RegToEVENT на свої рахунки, та в подальшому перераховував їх вам це також можна налаштувати.

item.image_url

Зверніть увагу!

Вибір платіжної системи напряму залежить від того де ви фактично будете приймати кошти, а не де ви плануєте проводити захід.


Якщо ви проводите захід в Європі, але хочете отримати кошти на рахунок в українському банку, то зможете використовувати тільки LiqPay, WayForPay, Fondy чи Interkassa. Якщо ж ви хочете отримати кошти на рахунки європейського банку, то зможете використовувати PayPal чи Stripe.

На теперішній час технічно немає можливості приймати платежі через PayPal в Європі, а отримати їх на свій рахунок в Україні.


Можна в межах одного заходу використовувати різні способи прийому платежів одночасно. Можна приймати платежі і через українські сервіси і через европейські чи американські, чи навіть приймати оплати і криптовалюті, але ви повинні розуміти, що кошти прийняті через такі сервіси будуть виведені на рахунки електронних гаманців у цих червісах.

357